شانس رسیدن عنوان The Last of Us به نتیجه‌ای موفقیت آمیز به صورت ۵۰/۵۰ میباشد

۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲

امروزه بحث زیادی در مورد بازی The Last of Us وجود دارد ولی نکته ی جالب اینجاست که هنوز با اینکه از زمان انتشار این بازی مدت هاست که میگذرد هنوز هم این بازی جزء یکی از بازی های معروف کنسول PS3 میباشد.

چندی پیش مدیر خلاق بازی The Last of Us آقای Neil Druckmann اعلام کرد که شانس بازی The Last of Us برای رسیدن به عاقبت و نتیجه ای عالی و موفقیت آموز ۵۰/۵۰ میباشد.

طبق بحث هایی که امروز در IAmA Reddit صورت گرفته بود Naughty Dog هم مثل آقای Neil Druckmann اعلام کرد که بله کسانی که در این باره سوالات زیادی پرسیدند شانس ما برای پیروزی در این نبر به صورت ۵۰/۵۰ میباشد و ما کاملا به گفته ی آقای Neil Druckmann موافق هستیم.

همچنین Druckmann در مورد داستان بازی هم اعلام کرد که در پایان داستان Ellie و Joel ما واقعا این دو فرد را در داستان بازی عمیقا ” از دست دایدم  و شاید در محیط های مختلف دیگر این دو فرد را خواهیم دید پس بزارید منتظر بمانیم و ببینیم که چی پیش خواهد آمد”. ( این سخن او واقعا منظور دار بود )

همانطور که همگی هم میدانید DLC جدید بازی با نام Left Behind هم در ۱۴ فبریه امسال منتشر شد که حتما تا به الان این DLC را تجربه کرده اید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید