Uncharted PS4 از ۳ سال گذشته‌ در حال توسعه بوده است

۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۰

رئیس تمامی استودیوهای سرگرمی کامپیوتری سونی در سراسر جهان (SCE WWS) اعلام نموده است که فصل بعد از سری فرانچایز محبوب  Uncharted – که در راه PlayStation 4 می‌باشد – به مدت سه سال در حال توسعه بوده است.

به تازگی آقای Shuhei Yoshida نظرات جالبی را در طول مصاحبه با Inside Games بیان نموده و صحبت از افزایش چشمگیر ویژگی‌های بصری PlayStation 4 به میان آورده است.

پس از ارائه‌ی PS4 توسعه دهندگان کم کم در حال خو گرفتن با سخت افزار آن هستند. محصول Naughty Dog نیز بعد از ۳ سال کار باید هیجان انگیز باشد؛ این طور نیست!؟

با وجود این که Yoshida-san به وضوح به نام Uncharted اشاره نمی‌کند اما این از اشاره هایش به ماجراجویی‌های بعدیه Nathan Drake به وضوح مشخص است. علاوه بر این با انتشار Uncharted 3 در سال ۲۰۱۱ اکنون زمان مناسبی برای انتشار نسخه‌ی بعدی می‌باشد.

در جای دیگر در مورد موفقیت های Last of Us و Uncharted در چگونگی انتقال احساسات واقع گرایانه همچون فیلم ها به مخاطبانش – منهای برخی از تفاوت‌های ظریف میان این ۲ صنعت – صحبت کرد و از آن به “پدیده‌ی وادیه خارق العاده” تعبیر نمود.

وی همچنین بیان نمود که:

دموی تکنیکیه جادوگر سیاه Quantic Dream قدمی به جلو برداشته با این حال تشخیص اینکه آن عملی زنده است یا دیجیتال، مشکل می‌باشد.

این در حالی است که Naughty Dog هنوز هیچ جزئیاتی از Uncharted 4 را آشکار ننموده و معلوم نیست که چه زمانی از آن پرده برداری نماید.

ظاهرا ایشان اثر بعدیه David Cage را رقیبی شایسته برای بازی‌های Naughty Dog دانسته است؛ نظر شما در این رابطه چه می‌باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید