گیفت کارت
گیفت کارت

دانلود مجله گیمفا دیجیتال : شماره ۱

۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۷

سرانجام پس از ساعتی تاخیر مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد. این مجله با طرح Tom Clancy’s : The Division عرضه شد. مجله دارای ۴۵ صفحه مفید مقاله است و به همراه دیگر صفحات حدود ۴۸ صفحه میشود. این مجله در قالب PDF بوده و به طور کامل با آندروید و iOS سازگاری دارد ، همچنین میتوانید این مجله را در رایانه شخصی خود با سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش مشاهده کنید. برای دانلود اولین نسخه از این مجله به ادامه مطلب بروید.

برای این مجله حدود ۲۰ تا ۲۵ روز وقت گذاشته ایم تا برای شما کاربران عزیز مجله ای پر محتوا ارائه دهیم. این مجله بعد ها به صورت کاملا دیجیتال منتشر میشود و شما میتوانید در خود مجله تریلر ببینید یا به مقالات امتیاز دهید و حتی کامنت هم بگذارید . نسخه یک این مجله برای حفظ آیین سری قبلی خود یعنی +Gamefa از آن مجله الگو گرفته است.

یادتان باشد این اولین نسخه مجله از این کادر جدید مجله گیمفا هست ، پس اگر نقص یا اشکال گرافیکی در مجله دیدید حتما بدانید در نسخه های بعدی به طور کامل صفحه آرایی و حتی سبک مجله عوض می شود و مجله حدود ۸۹% دیجیتال خواهد شد و حدود ۲۰% از امکانات آن ملزم به اتصال اینترنتی میشود.

لازم به ذکر است افراد مجرب و ماهر به هنر نویسندگی که علاقمند به تحریر در مجله گیمفا هستند، می توانند نمونه کارهای خود را برای ما ارسال کنند. برای برقراری ارتباط با بنده کلیک کنید.

 

 


دانلود مجله گیمفا : دیجیتال نسخه ۱  | ۱۸ مگابایت

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید