کمبود kitهای توسعه‌ی Oculus Rift موجود در دست تولیدکنندگان

۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲

با وجود اینکه تا به امروز چیزهای زیادی در مورد Oculus Rift شنیده‌اید اما در واقع هنوز نسخه‌ای از آن برای مصرف کنندگان وجود ندارد. Oculus VR تنها نسخه‌ی تولیدشده‌ی توسعه دهندگان می‌باشد که آن نیز به لطف تولید جزئی، در دسترس همگان نمی‌باشد.

بر اساس مصاحبه‌ی جدیدی که Reddit با مدیر روابط عمومی Oculus VR آقای Andres Hernandez داشته است ایشان در این خصوص اذعان نموده‌اند که در حال حاضر تولید کیت توسعه‌ی آن ممکن نمی‌باشد.

در حال حاضر، اجزای خاص مورد استفاده در kit توسعه‌ی Oculus Rift در حال تولید نمی‌باشند، و این بدین معنی است که برای تولید دیگر در دسترس ما نخواهند بود.

در ادامه افزودند:

در نتیجه، ما از مواد لازم برای تولید kitهای اضافی برخوردار نیستیم. البته ما هنوز مقداری در انبار در دسترس داریم اما آن به سرعت در حال تمام شدن می‌باشد. ما به دنبال منابع جایگزین برای اجزای مورد نیاز هستیم، اما هنوز یک جدول زمان بندی برای هنگامی که دستگاه های اضافی در دسترس خواهند بود نداریم.

خبر خوب این است که kitهای توسعه هنوز هم (در حال حاضر) در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، ژاپن، و چند کشور دیگر در دسترس می‌باشند. اگر شما نیز به دنبال دریافت kit توسعه‌ی Oculus Rift هستید بهتر است که هر چه زودتر اقدام نمائید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید