موسیقی: آلبوم Skyrim| قسمت چهارم

۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰

در این پست با قسمت چهارم از موسیقی شاهکار عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim با شما خواهیم بود. موسیقی که توسط Jeremy Soule تهیه شده است که به خوبی از وظیفه سنگین موسیقی سازی برای این بازی برآمده است. با ما باشید.

قطعه اول امروز “Secunda” نام دارد. Secunda یکی از ماه های مدار Nirn می چرخد و در شب های Skyrim قابل مشاهده است. Jeremy Soule یکی از معدود آهنگسازانی است توانایی فضاسازی های رویایی را دارد. انتظار شما از یک موسیقی که قرار است برای شب، هنگامی که ماه کال است فضاسازی کند چیست؟ این قطعه دقیقا انتظارات شما را برآورده می کند. صداهای پیانو و چنگ/ Harp و تک نوازی های انسانی و Stringهای ملایم فضایی را برای شما مهیا می کند که خود را در بهشت و آرامش تصور می کنید. تک تک نت هایی که در این قطعه نواخته می شوند، زیبایی خاص خود را دارند و ثابت می کنند که Jeremy Soule یک آهنگساز قدرتمند است.

[jwplayer mediaid=”134016″]

لینک دانلود

_______________

صحبت از آرامش شد. قطعه Far Horizons که یکی از ۵ قطعه مورد علاقه من در این آلبوم است، شما را فراتر از زمین خواهد برد. بارها گفته ام، این قطعه را در قله های Skyrim گوش کنید تا به زیبایی این قطعه پی ببرید. Far Horizons با شما صحبت خواهد کرد، ماجراجویی جدیدی در راه است. این قطعه یکی از آرامش بخش ترین های این آلبوم است که ارزش چندین بار گوش کردن را دارد. Far Horizons را از دست ندهید.

[jwplayer mediaid=”134017″]

لینک دانلود

________________

در Skyrim موسیقی دانانی حضور داشتد که در رستوران ها و قوه خانه ها (!!!) می نواختند. در واقع جدا از قطعات حماسی و ارکسترال بازی، این قطعات هم درخور توجه هستند. قطعه سوم امروز A Winter’s Tale است که بیشتر توسط موسیقی دانان در بازی نواخته می شد. قطعه ای که حس شادی و بازیگوشی های کودکانه را به شما هدیه خواهد کرد. این قطعه با گیتار نواخته شده است. قطعه چهارم هم Bannered Mare نام دارد که از قطعات قهوه خانه ای این باز است. بر خلاف قطعه قبلی که بیشتر حال و هوای بازیگوشی های کودکانه را داشت، Bannered Mare بالغ تر است. این قطعه هم با گیتار نواخته شده است و با اطمینان می گویم اگر این قطعه با صدای خواننده هم عرضه شود، به یکی از موسیقی های با کلام پر طرفدار تبدیل خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”134018″]

دانلود A Winter’s Tale

دانلود Bannered Mare

________________

مقدمه

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید