The Order : 1886 در E3 2014 همه را شگفت زده خواهد کرد

۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۸

Ready At Dawn بر روی یکی از برترین عناوین انحصاری PS4  و همچنین یکی از برترین عناوین سال 2014 کار می کند، عنوانی که The Order : 1886 نام دارد. به تازگی یک منبع آگاه با نام کاربری Shinobi602 که پیش ازا ین نیز اطلاعات مهمی را از عناوین بزرگ فاش می کرد، اعلام کرده است که نمایش The Order : 1886 در E3 2014 همه را شگفت زده خواهد کرد.

همچنین این کاربر اعلام کرده است که نمایش این بازی در E3 2014 بخش های جدیدی از تخریب پذیری و فیزیک بازی را به تصویر می کشد که تا کنون در تریلر های بازی نظیر آن مشاهده نشده است. این کاربری در حالی این خبر را را در فروم سایت NeoGaf منتشر کرده است که روسای فروم این سایت به وی تذکر داده اند که اگر این گفته ها نادرست باشد، عده ی کثیری از طرفداران این عنوان عصبانی خواهند شد ولی این کاربر در کمال خونسردی اعلام کرده است که این صحبت ها درست خواهد بود.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 ساخته می شود توسط دو استدیو Ready At Dawn و Santa Monica در حال توسعه است و قرار است در سه ماهه ی  سوم سال ۲۰۱۴ عرضه گردد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا گرافیک The Order : 1886 باز هم طرفداران را غافل گیر خواهد کرد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید