Microsoft کاربران را به آزمودن بتای آپدیتش دعوت می‌نماید

۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۰

به روز رسانیه بزرگ دوم Xbox One برای عرضه در اوایل ماه مارس 2014 برنامه ریزی شده است. دعوت به آزمون ویژگی‌های جدید، به زودی پس از رسیدن ایمیل دعوت (که حاوی کدهای ثبت نام و… می‌باشد) برای عده‌ای از کاربران Xbox Live ممکن خواهد بود.

به مانند برخی از به روز رسانی‌های Xbox 360، کاربران در بتا از باقی گیمران منزوی خواهند شد. از ویژگی های جدید این است که بر بخش گروه‌ها و دوستان متمرکز شده است؛ برای کسانی که در برنامه‌ی تست نمی‌خواهند از گروه‌ها دعوت دریافت کنند، از چت گروهی استفاده کنند، با گروه‌ها اجین شوند و یا حتی از دید گروه‌ها مخفی بمانند.

پیش‌نمایش، احتمالا برای مدت کمی از هفته‌ی بعد منتشر خواهد شد و این بدان معنی است که شما (دعوت شدگان) تنها برای مدت کوتاهی از دیگر بازیکنان جدا خواهید ماند. پیوستن دوباره‌ به دیگر بازیکنان، در اوایل ماه مارس یعنی درست پیش از انتشار بازی Titanfall صورت خواهد گرفت.

اگر شما نیز جزو دعوت شدگان هستید و می‌خواهید ویژگیهای جدید را تست نمائید، باید در آن مدت کوتاه قید دوستانتان را بزنید. فقط مطمئن شوید که همه‌ی آن‌ها از شرایط شما باخبر باشند تا نگرانی از بابت ایشان صورت نگیرد…

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید