به‌روزرسانی: Octodad: Dadliest بر روی PS4 تاخیر می‌خورد

۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۵

نسخه‌ی Play Station 4 بازی مستقل Octodad: Dadliest catch، که در آن گیمران باید نقش هشت پایی را که کمی به انسان شباهت دارد را ایفا و او را کنترل نمایند، با کمی تاخیر منتشر خواهد شد.

در حالی که توسعه دهنده بیان نموده است که هیچ تاریخی برای عرضه‌ی این عنوان تعریف نشده بوده است، اما در مورد نسخه‌ی Play Station 4 آن، همگان انتظار ماه مارس را داشتند. این بازی هم‌اکنون بر روی PC در دسترس می‌باشد.

هدف ما برای ارائه بر روی Play Station 4 ماه آوریل بوده است. هیچ تاریخ مشخصی بیان نشده بوده بنابراین تاخیری نیز صورت نگرفته است. همچنین با در نظر گرفتن اهداف Xbox One، تصور چنین شایعاتی را می‌کردیم.

به روز رسانی:

استدیوی Young Horses تاکید نموده است که انتشار بازی در ماه آوریل، تاخیر به حساب نمی‌آید زیرا که تاریخ دقیقی را معین نکرده بودند! اما ظاهرا طرفداران بنا به توئیتی از شرکت، انتظار ماه مارس را داشته‌اند. بهرحال طرفداران نمی‌خواهند بیش از این در انتظار انتشار این بازی بر روی PS4 باشند.

همین الآن ما تصمیم گرفتیم که آن را در ماه مارس به مرحله‌ی انتشار برسانیم؛ اما فقط به محض پایان یافتن آن منتشرش می‌کنیم!

گفتنی است که این نسخه از بازی که توسط استدیوی Young Horses ساخته شده، پیش از این در تاریخ 30 ژانویه برای پلت‌فرم‌های Linux، Microsoft Windows، OS X منتشر شده بود.

این مسئله که توسعه دهنده می‌خواهد به دور از فشارهای اضافی و بی هیچ نقصی، در زمانی که بازی بطور کامل آماده شده، آن را منتشر کند خیلی هم خوب به نظر می‌آید. نظر شما در این‌باره چه می‌باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SILENT HILL گفت:

  باتوجه به این بروز رسانی،باید بگم که خوب کاری کردند که این کار رو کردند Laugh Yes بی خود نباید بهونه دست کسی داد.خوشم میاد سونی حواسش به این چیزها هست Laugh
  ______________________
  ork 727 این شکلک بی خودی ها رو پاک کن،پست رو خراب کردند.فقط همون یکی کهonly Ps4 شده رو بگذار In Love
  ممنون Yes

  0
  0
 • Snake گفت:

  نویسنده عزیز اون شکلک ها که معنی نمیده رو پاک کن اگه خواستی ولی اون 2 تایی که only ps4 هست رو پاک نکن تو رو خدا Cry Yes

  0
  0
 • orc727 گفت:

  اینارو پاک نمیکنم تا خودتون ببینین با خونه زندگیم چ کردین Neutral
  خدایی رسمش اینه… Neutral
  منو بگو گفتم داداشیام خودشون هوا پست رو دارن… Neutral

  0
  0
  • Snake گفت:

   من واقعا معذرت می خوام Cry اومدیم پست رو قشنگ کنیم اومدی سوپرایز بشی که بعد هی خراب شد دوباره سعی کردیم حالا واسه این که پرونده خودت خراب نشه بین نویسنده ها می گم اونایی که معنی نمیده رو پاک کن به هر نویسنده ای اینو نمی گم چون دوست دارم دارم بهت می گم Cry Really Pissed Really Pissed تر زدیم تو پست Really Pissed Really Pissed Cry

   0
   0