با جزئیات جدیدی از The Evil Within همراه شوید : نوار سلامتی و آیکون ها را می توان حذف کرد

۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۷

بدون شک یکی از برترین عناوین سبک بقا و ترس، ساخته ی جدید استاد سبک ترس یعنی شینجی میکامی می باشد. این عنوان که The Evil Within نام دارد بار دیگر قصد دارد تا نام سبک ترس را بر سر زبان ها بندازد. به تازگی جزئیات جدیدی از این عنوان منتشر شده است که نشان می دهد در این عنوان می توان نوار سلامتی، آیکون ها و آموزش ها را خاموش کرد.

توانایی حذف نوار سلامتی بدان معنا است که شما هیچ وقت نخواهید فهمید چه زمانی شخصیت اصلی در حال مردن است و این امر سبب می شود ترس و اضطرابتان چندین برابر شود. پیش از این توانایی حذف نوار سلامتی در عناوین قدیمی سری Resident Evil وجود داشت که خود میکامی سازنده ی آن عناوین بوده است.

The Evil Within در سبک Survival horror بوده و داستان کاراگاهی به نام Sebastian Castellanos دنبال می کند. داستان این عنوان در مورد کاراگاهی می باشد که وارد یک پرونده خطر ناک می شود. این شخصیت بعد از وارد شدن به صحنه جنایت با کشته شدن یکی پس از دیگری همکارانش مواجه می شود تا اینکه او نیز با ضربه ای بی هوش می شود. بعد از به هوش آمدنش، با هیولاهایی رو به رو می شود. او در این بازی سعی دارد که این پرونده را ببند و برای همین با چیز های بسیاری رو به رو می شود. با موجوداتی رو به رو می شود که گذشتن از آن کار آسانی نیست.

The Evil Within در تاریخ ۲۶ آگوست سال جاری برای کنسول های Xbox 360 ، Xbox One ، Playstation 3 ، Playstation 4 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید