Gears of War Xbox One شکوه را به این فرانچایز باز می گرداند

۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۱

چندی پیش بود که مایکروسافت توانست امتیاز یکی از مهم ترین عناوین انحصاری خود یعنی سری Gears of War را به طور رسمی از Epic Games خریداری کند و سکان ساخت نسخه ی جدیدی این فرانچایز که قرار است بر روی Xbox One عرضه شود را به دستان استدیو  Black Tusk بسپارد.

Phil Spencer به تازگی در تویتر خود اعلام کرده است که :

تیم سازنده ی بازی همچنان در حال کار بر روی بازی طبق برنامه ای معین است. من می توانم بگویم که Gears of War استدیو Black Tusk بار دیگر عظمت و شکوه را به این فرانچایز باز خواهد گرداند ولی باید این نکته را بیان کنم که به این زودی ها شاهد بازگشت این سری نخواهیم بود.

برخی از منابع آگاه اعلام کرده اند که Gears of War Xbox One حدود 2.5 سال دیگر یعنی در اواسط سال 2016 عرضه خواهد شد ولی مایکروسافت هنوز تاریخ عرضه ی دقیقی را اعلام نکرده است. آخرین نسخه ی این سری با نام Judgement در سال 2012 عرضه شد که یک عنوان فرعی برای این سری به شمار می آمد اما نتواسنت  به خوبی سه نسخه ی پیشین عمل کند و به نوعی شکست برای این سری محسوب می شد.

نظر شما در رابطه با Gears of War Xbox One چیست؟ آیا این نسخه می تواند شکوه را به این سری برگرداند در حالی که دیگر استدیو Epic Games پشت مراحل ساخت آن نیست؟ به نظر شما Black Tusk توانایی ساخت یک Gears of War خوب را دارد یا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید