با تریلر جدید Metal Gear Solid V : Ground Zeroes تفاوت نسخه های مختلف را ببینید

۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۲

همانطور که استاد هیدو کوجیما اعلام کرده بود به تازگی یک تریلر جدید از عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes منتشر شده است که تفاوت های گرافیکی نسخه های مختلف این عنوان را به تصویر می کشد که بر اساس این تصویر همانطور که پیشتر اعلام شده بود نسخه ی PS4 از کیفیت بهتری برخوردار است.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Console Comparison 1 Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Console Comparison 2 Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Console Comparison 3

[jwplayer mediaid=”133448″]

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید