Assassin’s Creed IV: Freedom Cry هم‌اکنون به عنوان یک DLC مستقل در دسترس می‌باشد

۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹

DLC آخر بازی Assassin’s Creed IV با عنوان Freedom Cry از امروز به صورت مستقل و بدون نیاز به دیسک بازی اصلی، برای کنسول‌های PlayStation 3 و PlayStation 4 قابل دانلود می‌باشد.

عنوان Assassin’s Creed: Freedom Cry به تازگی به عنوان یک DLC کاملا مستقل دوباره منتشر شده است. در این DLC به دنبال ماجراجویی‌های شخصیه فردی بنام Adéwalé برای آزادی از بردگی خویش بودیم. در صورت علاقه شما می‌توانید نقد و بررسی کامل آن را در اینجا مطالعه نمائید.

قیمت این DLC صرفه‌نظر از اینکه برای کنسول PlayStation 3 یا 4 خود خریداری شود، 14.99 دلار می‌باشد. همچنین نسخه‌ی PC این DLC از تاریخ 25 ماه فوریه در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

ما کنجکاویم که بدانیم عرضه‌ی این DLC بدون نیاز به دیسک بازیه اصلیه Assassin’s Creed IV، در فروش آن چه تاثیری خواهد گذاشت. پیش از این Ubisoft با DLC مستقل بازی Far Cry 3 خود بنام Blood Dragon به موفقیت‌های بسیاری دست یافت هرچند که آن DLC اساسا از بازی اصلی متمایز بود. سفر Adéwalé یک قاتل جدید را معرفی می‌کند با وجود این، در نحوه‌ی روایت با بازی اصلی تفاوت چندانی ندارد. در هر صورت، با توجه به توانایی بازی این DLC بدون نیاز به دیسک بازی اصلی، امتیاز خوبی برای مخاطبان خواهد داشت؛ نظر شما در این رابطه چه می‌باشد؟

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید