رونمایی از کاور مجله گیمفا : دیجیتال | نسخه یک در اسفندماه

۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۳

خیلی ها گیمفا را به رتبه اش میشناسند ، خیلی ها به بروز بودن آن و خیلی ها هم به مجله های محبوب این وبسایت خبری / تحلیلی بازی های رایانه ای! یک ماه پیش تصمیم بر این شد که مجله گیمفا با کادر مدیریتی جدید دوباره باز سازی شود. مجله با موفقیت کامل و همکاری کادر تحریریه و به خصوص آقای امید حسینجان زاده تقریبا به پایان رسید . حال شما میتوانید در ادامه جلد شماره یک مجله گیمفا : دیجیتال را با طرح بازی رایانه ای Tom Clancy’s The Division مشاهده فرمایید. در این مجله یادی هم از زنده یاد Tom Clancy’s شده است.

سردبیر این مجله آقای سید محمدرضا قدمگاهی است که تجربه نسبتا خوبی در زمینه طراحی مجله داشته است . ایشان هم به مانند دیگر کادر تحریریه و خبرنگاری از رنج سنی پایینی برخوردار میباشد. پس اگر نقص یا مشکل و یا غلط املایی جزیی در مجله مشاهده کردید حتما بدانید که در نسخه های بعد اثری از این مشکلات نبوده و کاملا منقرض میشوند.

مدیر مسئول این مجله آقای کسری نراقی میباشد. ایشان تجربه بسیار زیادی در کار های این چنینی داشتند و همانطور که میدانید و معرف حضورتان است ایشان مدیرکل مجموعه گیمفا هم میباشند .

این مجله به شما کاربران عزیز و گرامی تعهد میدهد که در امور خود بدقولی نکند و سعی بر این دارد تا با تامین شدن نیاز های خود به محبوب ترین مجله الکترونیکی فارسی زبان تبدیل شود. اگر سوال شما این است که آیا این مجله به نسخه چاپی هم خواهد رسید باید بگویم که انتظار شما نباید آینده نزدیک باشد ، بلکه ممکن است تا چندین ماه مسئله چاپ شدن مجله گیمفا در حالت تعویق باشد.

قابل ذکر است طراحی این مجله با نظارت کامل جمعی از حرفه ای ها در امر ساخت مجله ، صورت گرفته است و دارای آخرین استاندارد های جهانی است . پس انتقادات بی مورد کاملا بی جا و کذب است.

برای بزرگ نمایی تصویر روی آن کلیک کنید

برای سهولت در بارگزاری کمی از کیفیت جلد کاسته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید