با تریلر داستانی The Order : 1886 همراه شوید : تعهد شوالیه ها

۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۵

پس از اینکه تحریم سونی درباره ی عنوان انحصاری کنسول PS4 یعنی The Order : 1886 برداشته شد، سیل عظیمی از اطلاعات و تریلر ها و تصاویر از این عنوان منتشر شدند. در حالی که هنوز طرفداران منتظر تریلر 40 دقیقه ای از گیم پلی این عنوان هستند به تازگی یک تریلر مربوط به داستان باز با نام تعهد منتشر شده است که تماشای آن قطعا هیجان انگز خواهد بود.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 ساخته می شود توسط دو استدیو Ready At Dawn و Santa Monica در حال توسعه است و قرار است در سه ماهه ی  سوم سال ۲۰۱۴ عرضه گردد.

[jwplayer mediaid=”133312″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید