گیفت کارت
گیفت کارت

Tomba!2 در 18 فوریه به PlayStation Network می‌آید

۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵

شرکت MonkeyPaw Games بعد از حدود 6 هفته یکپارچه سازی با سیستم عامل های جدید، بالاخره بازی مفرح Tomba!2 را آماده‌ی ارائه بر روی PlayStation Network نمود.

بازی Tomba! 2 در سال 1999 در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر شده بود. شرکت Whoopee Camp آن را توسعه داده بود اما Sony Computer Entertainment America مسئول به ارمغان آوردن آن برای ما بود. MonkeyPaw مسئولیت تبدیل آن به صورت دیجیتال برای انتشار بعد از 15 سال را بر دوش داشته است که در نهایت پس از درخواست‌های متعدد این عنوان خاطره انگیز را برای کنسول‌های PS3, Vita, و PSP روانه‌ی بازار نموده است. این نسخه برگرفته از نسخه‌ی ژاپنیه Tomba! 2 بوده است و MonkeyPaw نیز به همین جهت برای کمک به کسانی که آن زبان را نمی‌فهمند راهنمائی را در سایت خود در دسترس قرار داده است.

از دیگر عناوین ژاپنی که MonkeyPaw تا به حال برای سیستم عامل های جدید یکپارچه سازی نموده، که هرگز برای غرب منتشر نشده بودند، می‌توان به بازی مبارز‌ای Double Dragon ، یک عنوان آرکید PlayStation One بنام Wolf Fang و یک بازی آتش نشانی با عنوان Firemen 2: Pete and Danny اشاره نمود.

شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در رابطه با عناوین تبدیل شده‌ی MonkeyPaw Games را از اینجا کسب نمائید. همچنین 5 عنوان جدید نیز هم اکنون در PlayStation Store در دسترس می‌باشند که Tomba! 2 نیز از فردا به جمع آنها افزوده خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید