رزولوشن Watch Dogs و The Witcher 3 فاش شد : کیفیت بهتر باز هم در PS4

۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲

با عرضه ی کنسول های نسل هشتمی دو کمپانی بزرگ سونی و مایکروسافت یعنی Xbox One  و PS4 مقایسه ی گسترده ای میان رزولوشن اجرایی عناوین مشترک صورت گرفته است که تاکنون برتری از آن PS4 بوده است. به تازگی رزولوشن دو عنوان بزرگ سال 2014 یعنی عنوان اکشن ماجراجویی یوبی سافت با نام Watch Dogs و عنوان RPG استدیو CD Project RED یعنی The Witcher 3: Wild Hunt نیز فاش شده است که باز هم شاهد کیفیت بهتر آن ها در PS4 خواهیم بود.

Watch Dogs قرار است با 30 فریم بر ثانیه و کیفیت 900p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با 30 فریم بر ثانیه و کیفیت 1080p اجرا خواهد گردید. همچنین The Witcher 3: Wild Hunt نیز با 30 فریم بر ثانیه و کیفیت 720p بر روی Xbox One و 30 فریم بر ثانیه و کیفیت 900p در PS4 اجرا خواهد شد. به این ترتیب روند کیفیت بهتر عناوین PS4 همچنان ادامه دارد و گویا به این زودی ها پایان نخواهد یافت. ساعتی پیش بود که سردبیر IGN آقای  Jeremy Conard اعلام کرد که عنوان Thief  با کیفیت 900p بر روی Xbox One و 1080p بر روی PS4 اجرا خواهد شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا مایکروسافت می تواند کیفیت عناوین کنسول خود را افزایش دهد یا اینکه سونی باز هم به پیشتازی خود ادامه خواهد داد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید