گیفت کارت
گیفت کارت

Kiefer Sutherland : شخصیت Snake در MGS V تغییر کرده است

۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲

شاید دیگر همه ی شما با خبر باشید که صداپیشه ی شخصیت اصلی سری بازی های Metal Gear یعنی Snake، در نسخه ی پنجم این سری آقای Kiefer Sutherland بازیگر نامدار آمریکایی است که در سریال مشهور 24 نقش اصلی را ایفا می کرد.

وی به تازگی طی مصاحبه ای جدید با سایت IGN اعلام کرده است که شخصیت Snake در این نسخه ی نسبت به نسخه های پیشین تغییر کرده است و به یک فرد بسیار سرد تبدیل شده است. وی در این رابطه اظهار داشت :

Snake اینبار بسیار عصبانی تر است زیرا اتفاقاتی برای او افتاده است که باعث شده وی برای رسیدن به اهداف خود شخصیت خود را تغییر دهد. همچنین یک راز بزرگ درباره ی او وجود دارد که شما باید در طول بازی آن را دریابید.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

نظر شما دربراه ی تغییر شخصیتی Snake چیست؟ آیا استاد کوجیما نیز با موج جدید فیلم های سینمایی که در آن قهرمانان بسیار تاریک تر از گذشته هستند همراه شده سا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید