Infamous : Second Son با بیش از 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۱

پس از عرضه یک تریلر جدید از عنوان Infamous : Second Son حال اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده است که نشان می دهد که نرخ فریم ریت این بازی بیش از 30 فریم بر ثانیه خواهد بود ولی مشخص نیست که 60 فریم بر ثانیه باشد.

استدیو Sucker Punch در این زمینه اظهار داشت :

این مقدار بسیار چشمگیر است، با توجه به جهان بزرگ بازی ایجاد یک فریم بالا بدون اینکه دچار افت شود سخت است البته ما هنوز نمی دانیم که بازی بر روی 60 فریم اجرا خواهد شد یا خیر ولی می توانیم به شما اطمینان دهیم این مقدار از 30 فریم بیشتر خواهد بود.

چندی پیش نیز اعلام شد که این عنوان با رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد و انتظار می رفت که نرخ فریم ریت این عنوان 60 باشد ولی این طور که به نظر می آید قرارا نیست در این عنوان 60 فریم را تجربه کنیم.

در این نسخه ۷ سال از حوادث نسخه ی دوم گذشته است و جامعه کاملا زیر سلطه ی نیرو های حکومتی است و کسی هم توان مقابله با این گروه را ندارد. در Second Son شاهد یک شخصیت جدید می باشیم که Delsin Rowe نام دارد. وی یک نقاش خیابانی است که در شهر سیاتل زندگی می کند. سیاتل داستان بازی، شهری است که توسط نیرو های ویژه حفاظتی که به اختصار DUP نامیده می شوند، کنترل می شود و به نوعی جو خفقان آمیز و ترسناکی بر آن حاکم است. DUP شاخه ای از نیرو های پلیس شهر است که هدف و انگیزه ی اصلی آن ها دستگیری بیو تروریست هاست. اما گروهی در این شهر وجود دارند که Conduit نامیده می شوند که نیرو های حکومتی به آن ها بیو تروریست می گویند. این افراد دارای قدرت های فوق بشری هستند و هدف اصلی DUP نیز دستگیری این افراد است زیرا تنها آن ها هستند که می توانند در مقابل این سیستم حکومتی مقابله کنند. Delsin در یکی از درگیری های شهری که بین مردم و نیرو های DUP می باشد چند تن از افراد زخمی را نجات می دهد و اینجا است که در می یابد او نیز یک بیو تروریست می باشد و دارای قدرت های فرا بشری است. وی که از نظام حکومتی نیز ناراضی است تصمیم می گیرد تا با استفاده از قدرت های خود با DUP مبارزه کند و آن ها را به زانو دربیاورد. پیش نمایش این عنوان را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

inFamous : Second Son در تاریخ ۲۱ مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید