گیفت کارت
گیفت کارت

Steve Downes: بازی Halo 2 Anniversary منتشر خواهد شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۴

صدا پیشه سری Halo آقای Steve Downes گفته است که بازی Halo 2 Anniversary در سال 2014 منتشر خواهد شد. او در این سری صدا پیشه کاراکتر پر طرفدار Master Chief بوده است.به تازگی Downes اعلام کرده است که این نسخه هدف بعدی فرانچایز Halo بوده است. در مصاحبه ای که با Gamezone انجام شده است او گفت:

به نظرم شما منتظر Halo 5 هستید اما باید بگویم که حداقل تا سال 2015 نباید به آن فکر کرد. در حال حاضر شما می توانید منتظر Halo 2 Anniversary در سال آتی باشید.

این مطلب کاملا گویا و شفافا است. البته این اولین باری نیست که صحبت از انتشار این بازی در سال 2014 می شود. NeoGAF این بازی را در ماه نوامبر برای Xbox One لیست کرده است.

همچنین شایعه هایی مبنی بر همکاری Saber Interactive و Certain Affinity، که در نسخه Halo: Combat Evolved – Anniversary Editionکمک حال 343 Industries بودند، در ساخت این عنوان پراکنده شده است.

البته Microsoft به دنبال کارهای قانونی علیه این شایعه می باشد.

بازی Halo: Combat Evolved – Anniversary Edition در نوامبر 2011 منتشر شد. همچنین در نوامبر 2012 بازی Halo 4 منتشر شد. البته Halo: Spartan Assault  نیز یک نسخه از این سری به شمار می رود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا از طرفداران فرانچایر Halo می باشید؟ آیا این بازی را خریداری می کنید؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید