COD 2014 بسیار بهتر از Ghosts خواهد بود

۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲

اطلاعاتی در روزهای گذشته در سایت قرار داده شد که خبر از ساخته شدن Call of Duty جدید توسط Sledgehammer Games داشت. این COD که احتمالا MW4 باشد، منبع بسیاری از شایعه ها شد. اما چیزی که حقیقت دارد این است که Eric Hishberg وعده داده است که این بازی از همه لحاظ از Ghosts بهتر خواهد بود

Call of Duty که به رسم هر ساله، امسال هم منتشر خواهد شد واکنش های مختلفی را به دنبال داشته است؛ از یک سو طرفداران سر سخت این بازی هستند که از این خبر بسیار خوشحال هستند و در سوی دیگر کسانی هستند که از این بازی سالیانه، که در واقع هیچ نوآوری در سال های گذشته نداشته است، خسته شده اند و توقع پیشرفت (مخصوصا در زمینه گرافیکی) را دارند.

Call of Duty: Modern Warfare 4

Eric Hshberg در مصاحبه ای گفت که این بازی از همه لحاظ از آخرین عنوان این سری، Ghost، بهتر خواهد بود و به طرفداران این بازی وعده پیشرفت گرافیکی را داد.

Pete Dodd هم گفت که با دیدن پیشرفت های COD 2014 بسیار شگفت زده شده است و این بازی را بهتر از عناوین قبلی عرضه شده می داند.

البته باید بدانید که Sledgehammer Games، دو سال متوالی است که بر روی این عنوان کار می کند که پیش از این پشت پرده قرار داشت. COD از این به بعد در یک چرخه سه ساله بین Sledgehammer Games, Treyarch و Infinity Ward دست به دست خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید