یوبی سافت : Watch Dogs بین ماه های آپریل و ژوئن 2014 منتشر خواهد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۴

یوبی سافت سرانجام دست از سکوت برداشت و تایید کرد که عنوان آینده ی آن ها یعنی Watch Dogs بین ماه های آپریل و ژوئن 2014 منتشر خواهد شد.

پیش از این قرار بود نسخه های نسل هفتمی و PC این عنوان در 22 نوامبر 2013 و نسخه های نسل هشتمی در سال 2014 عرضه شود ولی به دلیل توسعه ی بیشتر، این عنوان دچار تاخیر شد و تا کنون شاعات زیادی پیرامون تاریخ انتشار آن منتشر شده است. همچنین یوبی سافت تایید کرده است که نسخه ی Wii U این عنوان نیز در حال ساخت است و تاریخ عرضه ی آن بعدا اعلام خواهد شد.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید