گیفت کارت
گیفت کارت

با عنوان مجانی World of Speed از سازندگان Project Cars آشنا شوید

۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۲

استودیو سازنده Project Cars، از عنوان جدید و مجانی Racing خود که قرار است در سال 2014 به صورت انحصاری برای PC عرضه شود رونمایی کرد. این بازی AAA بوده اما بر خلاف Project Cars، شبیه ساز رانندگی نیست و حالت Arcade دارد.

در World of Speed شما می توانید کنترل هر ماشینی را که اراده کنید، از ماشین های معمولی گرفته تا سریع ترین ماشین های دنیا، به عهده بگیرید و با دیگران به رقابت بپردازید. رقابت های این بازی در کوه و جنگل و البته شهر هایی همچون لندن پی گیری می شود.

رییس استودی Slightly Mad در باره این بازی گفت:

ما در این بازی قصد داشتیم یک تجربه MMO همراه با جنبه اجتماعی داشته باشیم و مرزهای یک بازی Racing آنلاین را فراتر ببریم. درست است که این بازی مجانی است ولی ما از این بازی حمایت می کنیم و همیشه با محتوای جدید، آن را بهبود می بخشیم و تبدیل به تجربه ای زیباتر می کنیم.

در این بازی انتخاب های شما تاثیر خواهد داشت و بر جنبه اجتماعی بازی تاکید بسیاری شده است. WoS در بهار 2014 وارد مرجله Beta خواهد شد.

این هم تصاویری از بازی.

Wos_Screenshot_WM_(1)Wos_Screenshot_WM_(13)Wos_Screenshot_WM_(2)Wos_Screenshot_WM_(6)Wos_Screenshot_WM_(3)Wos_Screenshot_WM_(7)Wos_Screenshot_WM_(10)Wos_Screenshot_WM_(12)Wos_Screenshot_WM_(11)Wos_Screenshot_WM_(5)Wos_Screenshot_WM_(4)Wos_Screenshot_WM_(9)Wos_Screenshot_WM_(8)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید