Sniper Elite 3 با کیفیت 1080p بر روی Xbox One اجرا خواهد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۷

استدیو  Rebellion سازنده ی عنوان Sniper Elite 3 به تازگی اعلام کرده است که این عنوان بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One با کیفیت 1080p اجرا خواهد شد ولی با این حال نسخه ی PS4 کمی بهتر خواهد بود.

Jean-Baptiste Bolcato تهیه کننده ی ارشد بازی بیان کرده است که که مشکلات ساخت بازی با کیفیت بالا بر روی Xbox One ناشی از eSRAM این کنسول است و در این رابطه اظهار داشت :

به وضوح این مشخص بود که بهره گیری از حداکثر قدرت کنسول Xbox One هنگامی که شما در تلاش برای رسیدن به کیفیت 1080p می باشید، بسیار پیچیده است. من فکر می کنم استفاده از eSRAM آسان می باشد ولی تنها مشکل این است که eSRAM سبب می شود تا میزان خروجی بازی های از این کنسول به اندازه ی بسیار کمی کاهش یابد. البته این مقدار به قدری کوچک است که ما می توانیم هر چیزی را با کیفیت 1080p در آن ایجاد کنیم اما این سبب می شود تا RAM این کنسول نتواند به سرعت آن را پردازش کند و این بدان معنی است که شاید شما گاهی در هنگام بازی شاهد تیک های خفیفی شوید. کنسول Xbox One کمی بیشتر از یک دستگاه برای بازی است و در واقع یک وسیله ی چند رسانه ای می باشد و این نکته سبب شده است ساختار آن کمی پیچیده تر باشد اما PS4 تنها یک کنسول مخصوص بازی است و همین سبب شده تا این کسنول قدرتمند تر از Xbox One باشد. این نکات به معنای این نیست که کنسول مایکروسافت بسیار ضعیف تر است بلکه ما در حال حاضر روند خوبی را در نسخه ی Xbox One طی می کنیم که بسیار بهتر از روز های شروع کار بر روی این کنسول است.

عنوان Sniper Elite 3 در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد و قرار است بر روی PS4 ، Xbox One ، Xbox 360 ، PS3 و PC عرضه شود. بار دیگر داستان بازی در دوران جنگ جهانی دوم روایت می شود اما اینبار لوکیشن اصلی بازی قاره ی آفریقا است. جایی که در عناوین مربوط به جنگ جهانی درباره ی آن کمتر پرداخته شده است اما باید بدانید که جبه ی اصلی درگیری ارتش ایتالیا به رهبری بنیتو موسولینی با نیرو های متفقین در این منطقه بوده است و حال شما در نقش یک تک تیرانداز نیروی متفقین سعی دارید بر متحدین پیروز شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید