معرفی بازی ایرانی شوفر+دانلود تریلر

۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵

سبک اتومبیلرانی یکی از محبوبترین سبک های جهان است که بازیباز های زیادی به آن علاقه دارند. بازی ایرانی شوفر در سبک اتومبیلرانی (racing) می باشد و توسط استودیو بازی سازی ژووری مانگ در حال ساخت است.پلتفرم بازی شوفر pc  و اندروید می باشد.

بازی شوفر چندان داستان محور نیست و گفته شده این بازی از یک داستان کلی بهره می گیرد.مراحل بازی شوفر در ارتفاعات زاگرس می باشد.
در خصوص گیم پلی بازی شوفر اکنون نمی توان نظر داد چرا که تصویری از آن منتشر نشده و در تریلر منتشر شده از این بازی , صحنه ای از گیم پلی نمایش داده نمی شود.اما طبق مصاحبه هایی که سازندگان این بازی داشته اند, می توان فهمید گیم پلی این بازی از قوانین فیزیک کاملا پیروی می کند و در بازی ویژگی های خوبی وجود دارد که هیجان لازم را به بازیباز القاء کند.در این بازی 30 اتومبیل قابل استفاده وجود دارد که نیمی از آنها ها تولید داخل هستند و نیم دیگر اتومبیل های خارجی و مدل بالا می باشند.سازندگان برای شبیه سازی اتومبیل های داخلی و در دسترس از فناوری اسکن 3 بعدی استفاده کرده اند. در این بازی امکان اسپورت کردن به صورت جزئی وود ندارد; اما بازیباز می تواند با خرید ده ها پکیج, اتومبیل خود را ارتقاء دهد یا اسپورت کند.
اما در خصوص گرافیک این بازی, با توجه به تریلر و تصاویر منتشر شده می توان نتیجه گیری هایی کرد.گرافیک و کیفیت بصری بازی شوفر نسبت به بازی های تولید شده ایران بسیار قابل قبول هست.نور پردازی و ایجاد سایه را می توان یکی از نقاط قوت گرافیک این بازی دانست.اما ایراد کوچکی که به طراحی اتومبیل و محیط این بازی وارد است, توجه نکردن به جزئیات است.در بازی شوفر تماشاگران مسابقات اتومبیلرانی در نظر گرفته شده اند, هر چند حرکات آنها کمی غیر طبیعی است اما برای یک بازی ایرانی در کل خوب و قابل قبول می باشند.
بازی شوفر همچنان در حال ساخت است و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری منتشر شود.گفته می شود نسخه بعدی این بازی, در مرحله پیش تولید به سر می برد.

دانلود تریلر بازی شوفر با کیفیت بالا

دانلود تریلر بازی شوفر با کیفیت متوسط

تصاویر بازی شوفر:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید