میر مهنا در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۲

طبق گفته ی وبلاگ رسمی بازی میر مهنا , این بازی در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت خواهد کرد و می توانید کارکنان استودیوی اسپریس پویا نما را در سالن اصلی , غرفه 554 پیدا کنید.

مسئولان شرکت اسپریس پویا نما از تمام علاقه مندان و طرفداران این بازی دعوت به عمل آورده اند که در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت کنند و از غرفه ی این بازی دیدن به عمل آورند.

علاقه مندان جهت بازدید از غرفه واطلاع ازآخرین دستاوردهای شرکت اسپریس پویا نما و بازی میر مهنا می توانند از روز پنج شنبه مورخ ۱۵/۷/۸۹ لغایت ۲۴/۷/۸۹ به مصلی تهران بخش بازی های رایانه ای سالن اصلی نمایشگاه غرفه شماره ۵۵۴ مراجعه نمایند.

ضمنا  شرکت اسپریس پویانما برای توسعه و تکمیل تیم به منظور پروژه های بعدی از تمامی کسانی که در زمینه ساخت بازی رایانه ای دارای تجربه و یا علاقه مند در یکی از حوزه های مربوط به ساخت بازی شامل بازینامه نویسی, طراحی بازی طراحی مراحل بازی، داستان پردازی، طراحی بافت و مدلسازی سه بعدی، طراحی دو بعدی و کانسبت، انیمیشن، برنامه نویسی ، مدیریت فرایند تولید و مدیریت پروژه،مدیریت بازرگانی و بین الملل، ساخت موسیقی،افکت صوتی،جلوه های ویژه، تست بازی و پیاد سازی و مدیریت وب از میان متقاضیان، نسبت به جذب نفرات معدود واجد شرایط اقدام می نماید.
داشتن تجربه و یا مهارت های در زمینه های ذکر شده به عنوان امتیاز برای متقاضیان در نظر گرفته خواهد شد اما نکته مهم در انتخاب افراد توانائی پشتکار – تخیل و خلاقیت در هریک از موضوعات همکاری می باشد.
پروژه های شرکت اسپریس پویانما در سبک بازی اکشن اول شخص و اکشن ادونچر سوم شخص با موضوع تاریخی – تخیلی و فراتر از واقعیت می باشد.

دوستان علاقه مند می توانند رزومه ی کاری خود را به این آدرس ایمیل ارسال کنند.

——————————————————————————————

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید