گیفت کارت
گیفت کارت

سری Metal Gear تا کنون 35.7 میلیون نسخه فروخته است

۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳

به تازگی کونامی ناشر سری بازی های پر طرفدار Metal Gear اعلام کرده است که این سری تا کنون 35,700,000 نسخه فروخته است که این میزان فروش تا تاریخ 30 سپتامبر 2013 بوده است.

فروش این سری تا پایام ماه مارس 2013 حدود 35,200,000 نسخه بوده است و این بدان معنا است که این سری در 6 ماه بعد توانسته حدود 500,000 نسخه فروش داسته باشد که علت این فروش خوب عرضه ی عنوان Metal Gear Solid : The Legacy Collection در این زمان می باشد.

جدید ترین نسخه ی این سری با نام Metal Gear Solid V دارای دو قسمت با نام های Ground Zeroes و The Phantom Pain می باشد.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید