Pachter: سرویس Playstation Now یک جوک است!

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۷

آنالیزگر بنام و معروف صنعت بازی های رایانه ای، آقای Michael Pachter امروز سرکوفت بزرگی به سرویس جریانی جدید سونی با نام Playstation Now زده و آن را جوک خواهنده است؛ با ما همراه باشید.

آقای Michael Pachter سپس افزوده است که هیچ ناشری اجازه نخواهد داد عناوین جدیدش بر روی این سرویس قرار بگیرند. تنها عناوینی که حداقل دو سال از زمان انتشارشان می گذرد در Playstation Now حضور خواهند یافت! سخنان وی در آخرین مصاحبه Game Informer را در زیر مطالعه می کنید:

Playstation Now یک جوک است. هیچ ناشری در این صنعت حاضر نخواهد بود اجازه ی نشر عناوین جوان تر از دو سال خود را بر روی این سرویس صادر کند. آن هم حداقل دو سال! چرا که آنگاه متهم خواهند بود به اینکه عنوان جدیدشان به علت فروش کم و نا موفق بودن رو به سرویس ها اشتراکی و یا اجاره ای آورده. این سرویس کار نخواهد کرد و هیچ فایده ای ندارد. هیچ فایده ای!

از طرف دیگر مدیر بازاریابی SCEA آقای John Koller اذعان داشته که:

ناشرین صنعت بازی بسیار از این سرویس استقابل کرده اند!

البته هنوز سونی از شرکای ثالث سرویس Playstation Now نامی نبرده است. این سرویس به مشترکینش اجازه خواهد داد تا بازی های Playstation را بر روی دستگاه های مختلف پخش نمایند. از جمله ی این دستگاه ها می توان به تلوزیون های Bravia، کنسول PS4 و PS Vita و همچنین تبلت ها نیز اشاره کرد.

هم اکنون نسخه ی بتای این سرویس در ایالات متحده قابل دسترس می باشد و Playstation Now به طور رسمی در تابستان امسال شروع به کار می کند. انتظار می رود این سرویس سال بعد برای بریتانیا نیز در دسترس قرار گیرد.

نظر شما درباره ی سرویس Playstation Now سونی چیست؟ آیا موفق خواهد بود و یا پیش بینی آقای Pachter به حقیقت خواهد پیوست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید