اولین نمره ی عنوان Castlevania: Lord Of Shadows 2 منتشر شد;ناامید کننده !

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۳

به تازگی مجله ی صاحب نام “گیم اینفورمر” اقدام به انتشار اولین نقد و بررسی عنوان Castlevania: LOS 2 کرده که در اولین نمره ی اختصاص یافته به این عنوان موردانتظار،به ظاهر میتوان یک شکست سنگین را برای شرکت ژاپنی Konami پیش بینی کرد.

همانطور که به انتشار عنوان Castlevania: LOS 2 نزدیک و نزدیک تر می شویم،اخبار زیادی حاکی از این عنوان سبک “هک اند اسلشِ” کمپانی Konami منتشر می شود که شور و هیجان منتظران این عنوان را افزایش می دهد،اما به تازگی در جدیدترین خبرهای منتشر شده از این عنوان،مجله ی صاحب نام GameInformer اقدام به نقد و بررسی نسخه ی دوم سری “کسلوانیا” و البته انتشار نمره ای در راستای آن کرده که درواقع این مجله نمره ی نسبتا ضعیف و البته بسیار ناامید کننده ی 6 از 10 را به آن عنوان اختصاص داده است.

به هر حال می بایست منتظر انتشار نمرات بیشتری از این عنوان در روزهای آینده بود هرچند که با کسب نمره ی 6/10،شایعات زیادی در خصوص عدم موفقیت آن مطرح گردیده است.

عنوان Castlevania: Lord Of Shadows 2 در تاریخ 25 و 27 فبریه ی سال 2014 میلادی به ترتیب در آمریکا و اروپا بر روی پلتفرم های PC,PS3,X360 به صورت رسمی انتشار می یابد.

شکست یا پیروزی؟…

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید