عنوان You Must Build a Boat معرفی شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶

چند سال قبل، یک بازی بسیار زیبا با سبکی مخلوط از نقش آفرینی و پازل، در App Store منتشر شد. 10000000 با اینکه ریسک بزرگی بود، اما توانست موفق ظاهر شود و از دیگر رقبا جلو بزند. حال سازندگان این عنوان، بازی جدید خود را معرفی کرده اند.

EightyEighty Games، سازندگان 10000000 زمانی بر روی محتویات اضافی همین عنوان کار می کردند، که قرار بود به صورت DLC منتشر شود. اما به نظر می رسد قضیه فرق کرده است و تیم تصمی گرفته تا به جای یک DLC، عنوانی کاملا جدید و ادامه ای بر 10000000 را معرفی نماید.

You Must Build A Boat از همان سبک جالب نقش آفرینی/پازل بهره می برد اما تغییراتی در آن اعمال شده است. برای کسانی که قسمت قبلی را تجربه نکرده باشند، المان های نقش آفرینی بازی بیشتر به چشم می آیند، چرا که بازیبازان هم اکنون این امکان را دارند تا در محیط های متفاوت به گشت و گذار بپردازند و افراد جدیدی را برای قایق خود استخدام کنند.

حتی با اینکه تجربه ی این بازی به طور کل با 10000000 متفاوت است و تمرکز بیشتری بر روی گشت و گذار در محیط و کشف کردن دارد، EightyEighty Games به طرفداران اطمینان می دهند که روح 10000000 هنوز در این بازی زنده می باشد.

You Must Build A Boat هنوز تاریخ انتشار معینی ندارد، اما تیم سازنده اعلام کرده است که بازی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت که باعث می شود افراد بیشتری با سبک فاخر این عنوان آشنا شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید