گیفت کارت
گیفت کارت

Dying Light در کنسول های نسل هشتمی از قابلیت های “تشخیص صدا” و “تاچ-پد” بهره خواهد برد

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۳

هر دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4 تکنولوژی های خاصی را ارائه می کنند که به بازیبازان اجازه می دهد از راه ها و روش های مختلف با بازی تعامل برقرار کرده و آن را کنترل نمایند. منبع این تکنولوژی های Kinect مایکروسافت و DualShock 4 سونی است.

کینکت از تکنولوژی تشخیص فرمان های صوتی بهره مند است و از طرف دیگر DualShock 4 قابلیت های بی نظیری از جمله یک بخش لمسی در قسمت جلویی خود دارد. Techland سازنده ی عنوان مورد انتظار Dying Light نیز برنامه  استفاده از این تکنولوژی ها به بهترین نحو ممکن را در دستور کار خود دارد.

در یک مصاحبه ی اختصاصی با Examiner، تهیه کننده ی این عنوان آقای Tymon Smektala تایید کرده است استفاده از قابلیت تشخیص فرمان های صوتی مخصوص نسخه های نسل هشتمی این Dying Light خواهد بود. با توجه به اینکه بازی در دو نسل متوالی از کنسول ها منتشر خواهد شد، Techland در نظر دارد تا تجربه ای یکسان در تمام پلتفرم ها ایجاد نماید. اما قدرتی که توسط Xbox One و PS4 به توسعه دهندگان ارائه می شود باعث شده تا نسخه ی نسل بعدی این بازی از چند قابلیت بیشتر بهره مند شود.

Examiner: بزرگترین تفاوتی که شما در طول تولید این بازی بر روی PS4 و Xbox One نسبت به پلتفرم های قبلی حس کردید چه بود؟ آیا سیستم های جدید به تیم سازنده اجازه دادند تا Dying Light را با کیفیت و سرعت بالاتری تولید نمایند؟

این بازی بین دو نسل از کنسول ها منتشر می شود، بنابراین با از محدودیت های Xbox 360 و PS3 آگاه بودیم و به همین دلیل آمادگی لازم را داشتیم. تکنولوژی جدید Chrome Engine 6 این قابلیت را داشت تا بازی را برای کنسول های نسل هفتم بهینه سازی کرده و در آن واحد، گرافیک بصری ارتقا یافته ای را برای کنسول های نسل هشتمی به ارمغان آورد. مطمئنا کنسول های جدید مزیت قدرت بیشتر و پردازشگر های قوی تر را نسبت به کنسول های قبلی دارا می باشند و استفاده نکرد از این قدرت ها، خود گناه محسوب می شود!

Dying Light بر روی PC، PS4 و Xbox One با رزولیشن و فریم ریت بالاتر در کنار گرافیک ارتقا یافته تر اجرا خواهد شد. همچنین نقشه هایی برای استفاده از قابلیت های بکر نسل هشتمی، مانند قابلیت تشخیص فرمان های صوتی، تاچ-پد و غیره؛ در سر داریم؛ تا بازی را برای کنسول های نسل هشتمی بیش ار پیش جذاب کنیم.

Dying Light بازیبازان را در شهری خیالی قرار می دهند که مردمش تبدیل  به زامبی شده اند و قرار است برای Xbox One، PS4، PC، Xbox 360 و PS3 امسال منتشر شود. این عنوان زامبی-محور توسط Techland تولید می شود و بازیبازان با دید اول شهر باید در شهر خیالی به دنبال تجهیزات گوناگون برای مقابله با زامبی ها بگردند. برای این منظور می توانند از قابلیت های پارکور شخصیت اصلی نیز بهترین استفاده را داشته باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید