نسخه‌ی Imperial عنوان The Elder Scrolls Inline پنج برابر بیشتر از نسخه ی استاندارد فروش داشته است

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲

ناشرین علاقه ی بسیار زیادی به فروش نسخه ی های مخصوص از بازی های خود دارند و The Elder Scrolls Online نیز نمونه ی خوبی برای این مدعاست. در ادامه با ما همراه باشید تا میزان فروش نسخه ی استاندارد و Imperial این عنوان را مقایسه نماییم.

امروز یکی از خرده فروشی ها اعلام کرده است که خریداران از نسخه ی Imperial هشتاد دلاری این عنوان MMO مورد انتظار بیشتر از نسخه ی استاندارد خوششان آمده است؛ چرا که پیش خرید های مربوط به نسخه ی Imperial تقریبا 5 برابر نسخه ی استاندارد می باشد.

این بازی MMO نقش آفرینی که بسیار بسیار پر طرفدار است در تاریخ 4 آپریل برای PC و Mac و در ادامه در ماه جون برای Playstation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد. Dealzon نیز اعلام کرده است که از تاریخ 29 ژانویه تا 2 فوریه توانسته بیش از 1.500 نسخه از این عنوان را به صورت دیجیتالی به فروش رساند. از این تعداد 1.250 عدد نسخه ی Imperial بوده و تنها 275 نسخه استاندارد می باشد. یعنی نسبت 4.6 به 1 !

در اینجا با کمک این نمودار سعی می کنیم تفاوت فروش دو نسخه ی Imperial و استاندارد عنوان The Elder Scrolls Online را با هم مقایسه نماییم.

در این راستا ما با ناشر The Elder Scrolls Online یعنی Bethesda تماس حاصل کردیم و از آنها درباره ی صحت این فروش سوال کردیم. در صورت پاسخ آنها این پست آپدیت خواهد شد.

اعدادی که Dealzon از فروش چند روزه ی خود ارائه داده تنها مربوط به نسخه ی PC میباشد، در حالی که Bethesda نسخه های فیزیکی Standard و Deluxe را نه تنها بر روی PC بلکه برای Xbox One و PS4 نیزمنتشر خواهد کرد؛ با این حساب ممکن است دو نسخه ی ذکر شده نتوانند به موفقیت نسخه ی دیجیتالی PC برسند.

اما تنها چیزی که واضح می باشد این است که، با فروش بیشتر نسخه ی Imperial سود بسیار زیادی عاید Bethesda می شود!

بازیبازانی که نسخه ی Imperial را خریداری کرده اند از چند مزیت نسبت به دیگر خریداران بهره مندند. برای مثال، دارندگان Imperial Edition می توانند بازی را در تاریخ 30 مارچ آغاز کنند، اما دیگر کسانی که این عنوان را پیش خریده کرده بودند باید تا 1 آپریل صبر کنند. همچنین نسخه ی Imperial نژادی با همین نام را به صورت اختصاصی و قابل بازی؛ دارا می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید