تخفیفات جدید US PS Store اعلام شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۸

این هفته تخفیفاتی که در North American PlayStation Store اعلام شده است، بسیار غنی و پر از بازی های جدید و DLC های جدید می باشد.اولین تغییری که ایجاد شده است حتی بازی نیست بلکه بسته الحاقی می باشد. شما می توانید Call of Duty: Ghosts DLC Onslaught را که در 6 فوریه برای PS3 و PS4 منتشر می شود، پیش خرید کنید.

همچنین بازی های دیگری نیز برای PS3 قابل پیش خرید خواهد بود از جمله :  Dark Souls 2، South Park: The Stick of Truth و Tales of Symphonia: Chronicles.

در حوزه بازی های جدید نیز Outlast برای PS4 منتشر شده است، در حالی که برای PS3 میزبان بازی های Adam’s Venture Chronicles، Castlestorm Complete Edition، Truck Racer، Dustforce، و the Furmins + Stardrone Extreme Bundle خواهد بود.

برای PS Vita نیز بازی های Dustforce، King Oddball و Surge Deluxe آمده است.

همچنین دو بازی نیز دوباره عرضه شدند:PS2 Classic Trapt و PSOne Classic Gex: Enter the Gecko که عنوانی از Crystal Dynamics می باشد.

همچنین دموی بازی های Dustforce، King Oddball و Ethan: Meteor Hunter نیز در دسترس هستند.

آن هایی که به دنبال بتا می باشند نیز می توانند نسخه بتای Ace Combat: Infinity را بازی کنند که کاملا رایگان می باشد.

در PS Plus بازی های Outlast و Metro: Last Light دارای تخفیفات زیادی خواهند بود.

در بخش DLC ها نیز بسته های الحاقی ای برای Dead or Alive 5 Ultimate، Dead or Alive 5: Core Fighters، Disgaea D2: A Brighter Darkness، Killzone: Shadow Fall، Rocksmith 2014 و … .

شما می توانید برای اطلاع از لیست کامل و قیمت ها به اینجا مراجعه کنید.

نظر شما در رابطه با این تخفیفات چیست؟ آیا این بازی ها و … را خریداری می کنید؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید