گیفت کارت
گیفت کارت

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes تنها 2 ساعت به طول می انجامد

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۲

بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes تنها در 2 ساعت به اتمام خواهد رسید. این خبر توسط GameInformer منتشر شده است که در مقاله خود در این باره ذکر کرده است که بازی 2 ساعت زمان برای تمام شدن نیاز دارد.GameInformer گفت:

اگر بخواهیم تنها به مراحل داستانی بازی نگاهی بیاندازیم، Ground Zeroes بسیار کوتاه خواهد بود. ما تنها در 2 ساعت موفق به اتمام این بازی شدیم.

این صحبت ها در نقدی که GameInformer انجام داده است، گفته شده است ولی این نقد در نسخه US edition انجام شده است و به صورت آنلاین پخش نشده است.

لازم به ذکر است که در مجله فقط در رابطه با داستان اصلی بازی صحبت شده و شامل مراحل فرعی نمی باشد و این زمان تنها برای به اتمام رساندن داستان بازی کافی خواهد بود.

خالق این عنوان آقای Hideo Kojima در این باره گفت:

ممکن است  Ground Zeroes بسیار کوتاه باشد اما این به خود کاربران مربوط است که چگونه بازی را به اتمام برسانند.

نسخه Ground Zeroes مقدمه و دست گرمی ای برای عنوان بعدی و اصلی Phantom Pain می باشد که به گفته خالق این سری، تمام خواسته های طرفداران را بر آورده خواهد کرد. Phantom Pain کمی به کار نیاز دارد و این به دلیل سختی و بی تجربگی در ساخت بازی برای نسل بعد می باشد.

این بازی در 18 مارس منتشر می شود و قیمت آن در آمریکا برای PS3 و Xbox 360 حدود 30 دلار به صورت فیزیکی و 20 دلار به صورت دیجیتالی خواهد بود.

همچنین نسخه PS4 و Xbox One این عنوان 30 دلار به صورت دیجیتال و 40 دلار به صورت فیزیکی خواهد بود.

آیا این زمان بسیار کم نیست؟ نظرات خود را در رابطه با زمان گیم پلی این بازی با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید