آمازون: لیست شدن GTA V برای نسل بعد از روی عمد نبوده است

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۵

بازی Grand Theft Auto V برای کنسول های Xbox One ، PS4 و PC بر روی سایت آمازون لیست شده است. ولی Rockstar تصمیم گرفته است راز های خود را نزد خودش داشته باشد و هیچ حرفی درباره ی این اخبار نزند.

آمازون آلمان بازی GTA V را برای Xbox One و PS4 لیست کرده است و آمازون فرانسه هم اولین فروشگاهی بود که خبر از انتشار GTA V بر روی PC داد. تا بحال که خبری رسمی درباره ی هیچ کدام از این بازی ها نشده است ولی امید بازی بازها بالاتر از قبل رفته است تا شاید GTA V را برروی پلتفرم محبوب خود داشته باشند.

لیست کردن بازی های معرفی نشده برای خرده فروشی ها مثل سرگرمی شده است که گاهی درست و گاهی غلط است مانند خبر عرضه ی Tomb Raider: Definitive Edition ساخته ی Crystal Dynamics که اولین بار بر روی آمازون آلمان از آن رونمایی شد. همچنین خیلی ها دلیل این اتفاقات را تلاش سایت ها برای جذب مشتری می دانند. Ketu Patel در اینباره می گوید:

هیچ کدام از این دفعات کارهای ما عمدی نبوده است. کار ما این است تا پس از معرفی رسمی بازی، بازی را برای فروش قرار دهیم ولی گاهی اوقات در این میان اتفاق های عجیبی می افتد که از روی عمد نیست. اگر شما در این رابطه یک اشتباه کوچک کنید این اشتباه به مشکلی بزرگ تبدیل خواهد شد. ما باز هم حواس خود را جمع خواهیم کرد تا این اتفاق ها دوباره نیفتد و بدانید که این اتفاق ها به صورت غیر عمدی اتفاق افتاده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید