Helldrivers با 60 فریم بر ثانیه بر روی PS4 اجرا خواهد شد + اطلاعاتی از بازی

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۳

Playstation 4، کنسول نسل هشتمی سونی همچنان با تمام قدرت به کمک عناوین مستقل و AAA به تاختن ادامه می دهد. امروز تایید یکی از یاران همیشگی Playstation یعنی HellDrivers نیز با 60 فریم بر ثانیه بر روی PS4 اجرا خواهد شد. همچنین اطلاعات جدیدی از نحوه ی بهره مندی این بازی از کنترلر DualShock 4 منتشر شد که در ادامه می توانید مطالعه بفرمایید.

عنوان Helldrivers آخرین ساخته ی استودیو Arrowhead Games می باشد که یک شوتر از بالا به پایین است و علاوه بر PS4 برای PS Vita و PS3 نیز در دسترس خواهد بود.

اما با توجه به سخنان مدیر عامل استودیو و کارگردان این بازی Johan Pilestedt،  نسخه ی PS4 این بازی نسبت به دیگر پلتفرم ها مزیت هایی را دارا خواهد بود. یکی از این مزیت ها این است که Helldrivers با کیفیت 1080p و 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول نسل بعدی سونی اجرا خواهد شد.

این بازی با کیفیت 1080p/60FPS بر روی PS4 و 720p/30fps بر روی PS3 و با رزولیشن طبیعی و 30 فریم بر ثانیه بر روی کنسول دستی PS Vita به اجرا در خواهد آمد.

همچنین اعلام شده است که تاچ پد کنترلر DualShock 4 در گیمپلی این بازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. Johan Pilestedt اذعان داشت:

در کنسول Vita ما از صفحه ی لمسی برای دستورات خاصی استفاده خواهیم نمود، با استفاده از قسمت لمسی کنترلر PS4 نیز قابلیت کلیک را در بازی اعمال خواهیم کرد. در Arrowhead تمام اعضای تیم به این معتقدند که نباید از تکنولوژی تنها به این خاطر که تکنولوژی است استفاده کرد. بلکه ما اعتقاد داریم که هر قابلیتی که در بازی قرار می گیرد، باید از معقول ترین گزینه ی موجود برای کنترل استفاده نماید.

این بدان معنا نیست که ما فکر کنیم تاچ پد کنترلر PS4 بد است و یا غیر قابل استفاده می باشد؛ بلکه این قابلیت برای این عنوان واجب نیست. اما ما ایده های بسیار نابی برای استفاده از این قابلیت در پروژه های بعدیمان داریم!

Helldrivers در پایان سال 2014 عرضه خواهد شد. نظر شما درباره ی این بازی چیست؟

0
0