Take-Two: منتظر اطلاعاتی از DLC عنوان GTA V در ماه آینده باشید

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۶

به نظر می رسد که کاربران عنوان Grand Theft Auto V باید کمی بیشتر صبر کنند تا به طور رسمی اولین DLC بخش داستانی این بازی موفق معرفی شود. در ادامه با ما همراه باشید.

همگی ما امیدوار بودیم که Take-Two کمپانی مادر Rockstar امروز نور امیدی به موضوع محتویات اضافه برای بخش داستانی عنوان GTA V بتاباند. اما متاسفانه امروز نیز گفته های همیشگی شان تکرار شد. و آن گفته های همیشگی بدین شکل است:

Rockstar نقشه های بزرگ و قابل توجهی برای محتویات اضافی بخش داستانی در سال 2014 دارد!

Take-Two و Rockstar هر دو اعلام کرده اند که در ماه آینده خبر های بیشتری در باره ی این DLC منتشر خواهد شد. اما اگر به نیمه ی پر لیوان نگاه کنیم، طرفداران این سری این موضوع را به خود گرفتند و به همین دلیل در بازی در پی سر نخ هایی از DLC جدید می گردند! در همین راستا یکی از کاربران موفق شده تا با خواندن کد های بازی اطلاعاتی از جمله ماموریت های ترور کردن، قابلیت های جدید برای شخصیت ها، برنامه های کاربردی جدید در گوشی های داخل بازی و تعداد بیشتری از اسلحه های جدید؛ را بدست آورد.

در بخش دیگری از این قضیه، Take-Two اعلام کرد که عنوان GTA V بیش از 32.5 میلیون نسخه از لحظه ی انتشار تا به امروز فروش داشته است. این موضوع یاد آور می شود که لقب GTA V پر فروش ترین بازی سال 2013 می باشد!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید