گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی: Red Dead Redemption؛ بخش دوم

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۰

آلبوم موسیقی متن بازی Red Dead Redemption بسیار غنی می باشد؛ بطوری که انتخاب چند قطعه برای معرفی آن کار بسیار مشکلی است. امروز برایتان 2 قطعه ی شاهکار را در نظر گرفته ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید.

در بخش قبل گفتیم که آهنگسازی این قطعات بر عهده‌ی آقایان Bill Elm و Woody Jackson بوده است. ایشان از اعضای یک گروه، بنام Friends of Dean Martinez هستند که از سال 1995 در حال فعالیت در عرصه‌ی موسیقی می‌باشند. از آثار آنها می توان به ساخت موسیقی متن فیلم و مستنداتی همچون Under the Waves 2003  و Fast Food Nation 2006 اشاره نمود. ایشان همچنین ما بین سال‌های 2010 تا 2013 بر روی پروژه های Red Dead Redemption، L.A Noire، Grand Theft Auto 5 شرکت Rockstar Games فعالیت داشته اند. Elm و Jackson  بالاخره در دسامبر 2010 توانستند به خاطر ارائه بهترین موسیقی متن برنده ی دو جایزه‌ از Machinima Inside Gaming Awards و Spike TV’s Video Game Awards شوند.

نفس ها در سینه حبس می‌شوند؛ انتظار… آماده‌اید؟ چشم در چشم، بتاز، فرصتی برای پلک زدن نیست، یا برای قورت دادن آب دهان، خطر در کمین است، بوی آن را می‌توان شنید! اینها را گروه مارش با تلفیقی از سازهای زهی به شما می‌قبولاند؛ شما اینها را لمس می‌کنید؛ برای خطر دیگر منتظر نمی‌مانید، بلکه سوار بر اسب به استقبال آن می‌روید تا با بوی باروت افق را سرخ کنید. کافی است به قطعه اول گوش کنید تا خطر را نزدیک خود احساس کنید.

 

[jwplayer config=”player” mediaid=”129414″]

دانلود موزیک the Shootist

 

هارمونیکا، گیتار الکتریک و درامز وقتی در دستان Bill و Woody قرار گیرند، حاصل آن چیزی جز شاهکار نخواهد بود؛ تصور تلفیق راک و موسیقی وسترن به گونه ای که هیچ وقت نشنیده اید. در این موسیقی درامز، با شکستن ریتمها فضاسازی غریبی به دست می‌دهد. همچنین تلاش شده است پایبندی خود را به ریشه های وسترن و موسیقی موریکونه حفظ کنند و در هزاره سوم ادای دینی به ایشان نمایند. تشابه ریتم درامز در موسیقی el Club de Los Cuerpos، به صدای سم اسبان در بیابان های غرب وحشی در حال تعقیب و گریز بسیار قابل باور است، به گونه ای که با ریتم قلب شما نیز هم آهنگ شده است. مسلما در حین بازی، جدا از برق انتقامی که در چشمان John Marston است، این موسیقی بی همتای بازی است که شما را به فضای آن زمان می‌برد، و هم‌ذات پنداری ناگسستی ای بین شما و این منتقم خون، به وجود می آورد، که شما را به همراهی وی تا آخر بازی وامی‌دارد.

 

[jwplayer config=”player” mediaid=”129422″]

دانلود موزیک el Club de Los Cuerpos

پایان بخش دوم

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید