Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends برای PS4 منتشر خواهد شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۵

نسخه کامل این بازی یعنی Dynasty Warriors 8: Complete Edition در بیست و دوم فوریه برای PS4 منتشر خواهد شد و سازنده آن، Omega Force، این بازی را در سیستم اشتراک گذاری (sharing service) این کنسول قرار داده است.همچنین آن ها تصاویری از این عنوان و گیم پلی آن در PS4 گرفته اند که می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید تریلر این عنوان را در آینده در سایت ما مشاهده کنید.

بازی Dynasty Warriors 8 در بهار سال 2014 برای PS4 و PS Vita منتشر خواهد شد. تاریخ دقیق تر انتشار این عنوان 22 فوریه برای PS4 و 28 نوامبر برای Playstation 3 و PS Vita می باشد.

Dynasty Warriors یک سری بازی کاملا خاص است. این بازی با سبک منحصر به فردی که دارد بسیاری را مجذوب خود کرده است. تا جایی که چندی از سایت های خبری آن را تحسین می کنند. اما در مقابل خیلی ها از این نام متنفر اند و ترجیح می دهند هک و اسلش های غربی را تجربه کنند. این سری بازی ها میان شرقی های خاص پسند محبوبیت جالب توجهی دارد. نسخه ی هشتم این بازی تغییرات رو به رشدی نسبت به قسمت های قبلی آن داراست.

نظر شما درباره این عنوان و تصاویر آن بر روی PS4 چیست؟ آیا این بازی را خریداری می کنید؟ بر روی چه کنسولی؟ نظرات خو.د را با ما در میان بگذارید.همچنین تصاویر این عنوان را می توانید در زیر مشاهده نمائید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید