یوبیسافت: سری Assassin’s Creed پایان مشخصی ندارد!

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۵

هرکسی با دنبال کردن بازی های فرنچایز پر طرفدار Assassin’s Creed متوجه می شود که یوبیسافت فعلا پایانی برای این فرنچایز در نظر ندارد. اما اگر به این موضوع شک دارید، به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید!

در حالی کارگردان قسمت چهارم این فرنچایز Ashraf Ismail قبلا اذعان کرده بود که بر خلاف اینکه هر قسمت داستان جدیدی در بر دارد، اما فرنچایز به طور کلی یک نقطه ی شروع داشته و نقطه ی پایانی نیز خواهد داشت؛ نویسنهده ی Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed: Revelation آقای Darby McDevitt می گوید که موضوع این نیست!

آقای McDevitt می گوید توسعه دهندگان کل تاریخ بسریت را نشانه رفته اند و همین موضوع باعث می شود که بتوانند فرنچایز را در جهت ها و تاریخ های گوناگون عرضه کرده و Spin-offهای بسیاری برای آن طراحی کنند. بنابراین پایانی برای داستان کلی این فرنچایز در نظر گرفته نشده است؛ و این موضوعیست که بیشتر ما در این مدت به آن فکر کرده ایم! با توجه به این که هر سال یک Assassin’s Creed جدید عرضه خواهد شد، به نظر می رسد رویه ی اصلی داستانی مدتها قبل به پایان رسیده است، مخصوصا زمانی که (اسپویل) دزموند در قسمت سوم Assassin’s Creed مرد؛ اما این فرنچایز همچنان ادامه یافت.

مشکلی که در سه گانه ی داستان Desmon وجود داشت این بود که در سال 2007 مشخص شد که Abstergo قرار است در تاریخی معین، ماهواره ای را به فضا بفرستد که ذهن مردم را به کمک آن کنترل خواهد کرد. این موضوع در ACII و زمانی که در سناریو هدف را به پایان دنیا ربط دادند، به پس زمینه کشانده شد. طبق شایعات پایان دنیا همزمان با به فضا فرستاده شدن ماهواره abstergo  در سال 2012 بود. با توجه به اینکه آن تاریخ داشت نزدیک می شد و تمام طرفداران منتظر پایانی هیجان انگیز بر سری بودند، متوجه شدیم که Assassin’s Creed بسیار بسیار پر طرفدار است و تصمیم گرفتیم این فرنچایز را نگه داریم.

با قرار داشتن منابعی از کل تاریخ بشریت در دیتابیس های یوبیسافت، قسمت بعدی Assassin’s Creed در کدام تاریخ و منطقه اتفاق خواهد افتاد؟

منم مطئنم طرفداران از آن خوششان خواهد آمد. ما سرپرایز کردن را دوست داریم پس بگذارید چیزی نگویم!

با این گفته هر چیزی ممکن است؛ قرن نوزدهم لندن زمان Jack The Ripper؟ ژاپن در دوره ی Shogun؟ آلمان نازی در جنگ جهانی دوم؟ آینده؟ به نظر می رسد هیچ محدودیتی برای یوبیسافت وجود نخواهد داشت و آن طور که مشخص است، فرنچایز Assassin’s Creed راه زیادی تا به پایان رسیدن در پیش رو دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید