اولین تصاویر مفهومی از عنوان ReRoll

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵

استودیو تازه تاسیس Pixyul لحظاتی قبل اولین تصاویر هنری از عنوان جهان-باز خود یعنی ReRoll که در سبک RPG (نقش آفرینی) عرضه خواهد شد را به معرض نمایش گذارد. در ادامه با ما همراه باشید.

عنوان ReRoll همانطور که ذکر شد عنوانی جهان-باز و با ژانر اکشن-نقش آفرینی می باشد که مضمون آن تلاش برای بقا و زنده ماند خواهد بود. این عنوان فعلا در انحصار پلتفرم PC می باشد. بازی در کره ی زمین اتفاق خواهد افتاد، اما نه کره ای که همگی با آن آشناییم. زمین به کلی تغییر کرده و کاراکتر ها برای زنده ماندن باید غذا بخورند، استراحت کنند، در حملات شرکت کنند،تجهیزات خود را توسعه و قابلیت های خود را افزایش دهند؛ و حتی برای حفظ آمادگی خود ورزش و تمرین کنند. با توجه به این موضوع که کاراکتری که در بازی می سازید تمام مدت فعال خواهد بود، شما این قابلیت را خواهید داشت تا وضعیت وی را، زمانی که در کنار PC خود نیستید، از طریق گوشی هوشمند خود چک کنید و مطمئن شوید که همه چیز رو به راه است.

علاوه بر این ها، بازی از یک سیستم چرخه ی 24 ساعت شبانه روز استفاده می نماید. این سیستم RSS و یا Reality System Sync نام دارد و کاری که انجام می دهد به این گونه است که اطلاعات آب و هوایی و ساعت شبانه روز محل زندگی بازیباز را دریافت و وارد محیط بازی می کند. به عنوان مثال اگر شما در تهران زندگی می کنید و امروز هوا برفی است، در بازی باید انتظار یک روز برفی را داشته باشید! یکی دیگر از جنبه های مثبت این بازی این است که سازندگان آن با استفاده از UAVهای غیر نظامی مانند eBee ساخت SenseFly و تجهیز آنها با دوربین های دیجیتالی کوچک HD، سعی دارند تا تمام سطح زمین را نقشه برداری نمایند و با تغییراتی آن را در محیط بازی اعمال نمایند.

بنابراین اندازه ی عنوان ReRoll- که از دو بخش Single Player و MultiPlayer تشکیل شده است- از حالت کنونی اش افزایش خواهد داشت و از قابلیت های متنوع و مناطق واقعی جهانی بهره مند خواهد بود. ReRoll همچنین بر روی کمک های مردمی استوار است، بدین شکل که کاربران می توانند پکیج های مختلفی را از هم اکنون خریداری کنند. اگر موضوعات گفته شده برای شما نیز جالب است و قصد دارید به این بازی کمک کنید، می توانید به وبسایت رسمی بازی از اینجا سر بزنید.

استودیو Pixyul نیز در Motreal قرار دارد و از افراد بنامی از جمله توسعه دهندگان سابق Ubisoft یعنی Julien Cuny و Louis-Pierre Pharand تشکیل شده است.

در ادامه می توانید تصاویر هنری منتشر شده از این بازی را تماشا بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید