Rockstar تاکنون 250 میلیون نسخه بازی فروخته است!

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۷

مدیر عامل شرکت Take-Two خبر از نقطه عطفی بزرگ، برای Rockstar را می‌دهد. این شرکت توانسته تاکنون بیش از 250 میلیون نسخه از عناوین مختلف خود همچون فرانچایز Grand Theft Auto، Red Dead Redemption ، L.A. Noire و چند بازی دیگر خود به فروش رساند!

آقای Zelnick به تازگی اطلاعات جدیدی از عملکرد شرکت در 3 ماهه‌ی سوم سال گذشته را به اشتراک گذاشته اند که طبق آن 70% بازی کنندگان Grand Theft Auto V به Grand Theft Auto Online متصل می شده‌اند. ارائه ی ارز دیجیتال، بزرگترین کمک به درآمد 132.8 میلیون دلاری Take-Two در این دوره‌ی 3ماهه‌ بوده است.

این ماجرا توسط GameInformer، ابتدا به اشتباه به صورت فروش 250 میلیون نسخه ای سری بازی Grand Theft Auto بیان شده بود که با عکس العمل از سوی نمایندگان شرکت Rockstar روبرو شد؛ در پی آن GameInformer نیز این خبر را به صورت کنونی تصحیح نموده است.

به آینده ی خرید ارز در بازی ها بصورت in-game خوش آمدید. تا مدتی دیگر microtransactionها پتانسیل بالای خود در کسب درآمد بازی‌ها را به نمایش می‌گذارند؛ شرکت Rockstar را به عنوان یک نمونه‌ی موفق به خاطر بسپارید. نظر شما در رابطه با این شیوه‌ی فروش چه می‌باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید