تخفیفات امروز فروشگاه Amzaon

۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۴

فروشگاه Amazon بی تردید بزرگترین و موفق ترین فروشگاه اینترنت می باشد. هر روزه هزاران قلم جنس از بخش های مختلف آن بخ فروش می رسند، اما امروز بخش مربوط به بازی های رایانه ای داغ است چرا که Amazon تخفیفات بی نظیری را برای خریداران در نظر دارد. با ما همراه باشید.

عنوان Battlefield 4 برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One با کاهشی 16 دلاری از صبح دوشنبه به وقت محلی با قیمت 43.95$ در دسترس قرار دارد. در حالی که شاید این تخفیف نظر بسیاری را جلب نکند اما، در ادامه تخفیفی در نظر گرفته شده که خریداران PS Vita را خوشحال می‌کند. پد ضد خش کنسول PS Vita که قبلا با قیمت 9.99 دلار به فروش می‌رسید، امروز تنها 1.39 دلار قیمت دارد که بسیار عالی می باشد. در طرف دیگر عنوان Sonic Lost World برای کنسول Wii U با کاهش 20 دلاری هم اکنون 29.59 دلار به فروش می رسد.

Scribblenauts Unlimited که در اصل 59.99 دلار قیمت دارد، امروز با قیمت فوق العاده ی 19.99 دلار در دسترس Wii U داران خواهد بود. همچنین انبار Xbox One نیز امروز با همان قیمت 499 دلاری خود، پر شد و علاقه‌مندان می توانند این کنسول نسل هشتمی را سفارش دهند.

Killzone: Shadow Fall یکی از برترین بازی های نسل هشتم، انحصار کنسول PS4 نیز با تخفیف 17 دلاری، هم اکنون 43 دلار در دسترس می باشد. و نسخه ی PS4 عنوان LEGO Marvel Super Heroes نیز تخفیفی 15 دلاری داشته و با قیمت 44.99 دلار به فروش می رسد.

از طرفی دیگر نسخه ی چهارم و موفق از فرنچایز Assass’s Creed با نام Black Flag نیز 17 دلار کاهش قیمت داشته و هم اکنون با 43 دلار برای کنسول Xbox One قابل خرید است. همچنین نسخه ی Xbox One  عنوان Call of Duty: Ghosts با قیمت 47 دلار، یعنی 13 دلار کاهش در دسترس هواداران خواهد بود.

این فروشگاه نسل هفتمی ها را نیز فراموش نکرده و نسخه ی PS3 عنوان بسیار موفق Grand Theft Auto V نیز هم اکنون با کاهشی 20 دلاری، تنها 39.96 دلار قیمت دارد.

مموری 16 گیگاباتی کنسول دستی سونی یعنی PS Vita بیست دلار ارزانتر خواهد بود و Zmobie U انحصاری کنسول Wii U 38 دلار تخفیف خورده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید