موسیقی: آوای عقاب ها، تم اصلی Assassin’s Creed Revelations

۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۲

با شنیدن این موسیقی دل تمامی شما به گذشته ی سری Assassin’s Creed بر می گردد و به یاد Ezio Auditore da Firenze می افتید. سازندگان این بازی بهترین تلاش خود را کرده اند و می توانید بگوییم که قسمت موسیقی بهترین قسمت این بازی بوده است و به زودی شما هم دلیل آن را متوجه خواهید شد. این شما و این شاهکار Lorne Balfe.

قبل از هر چیزی در باره ی آهنگ این بازی باید به سازنده ی آن بپردازیم. Jesper Kyd و Lorne Balfe برای این بازی یک تیم فوق العاده را تشکیل داده بودند و البته نتیجه هم گرفتند. تم اصلی این بازی کاری از Lorne Balfe می باشد که بیشتر با او آشنا خواهیم شد. Lorne Balfe در حال حاضر 37 سال سن دارد و از سال 1999 شروع به ساخت موسیقی کرده است. او متولد 23 فبریه ی 1976 در اسکاتلند است. از بزرگترین کارهای او در صنعت بازی سازی می توان به Assassin’s Creed Revelations و Assassin’s Creed III اشاره کرد. التبه ناگفته نماند که او در کنار موسیقی سازان بزرگی همچون Hans Zimmer در فیلم Dark Knight Rises فعالیت کرده است.

او از بچگی که در اسکاتلند حضور داشت علاقه ی خاصی به موسیقی داشت و کار خود را از رادیویی در Edinburgh به نام Radio Forth شروع کرد. او جوایز معتبری مانند Grammy، Emmy و BAFTA را برای خود دارد. همچنین کارهایی از او در بعضی عناوین Dreamworks مثل انیمیشن Megamind دیده می شود. او وقتی شهرت پیدا کرد که برای فیلم و سریال های آمریکایی شروع به موسیقی کرد که بعضی از آن ها بی شک شاهکار هستند.

 

حالا از Lorne Balfe که بگذریم به شاهکار او می رسیم. کمی درباره ی موسیقی بگویم و بقیه ی آن را خودتان می فهمید. موسیقی بازی با آوای هشدار دهنده و به انگلیسی Hymn گونه همراه است و با بلند و کوتاه شدن حجم آن به شما احساس بسیار خوبی را می دهد ، حتی شاید چند باری برای Ezio گریه کنید. این موسیقی به تنهایی به خوبی احساسات بازی را منتشر می کند و بیشتر به احساسات شخصیت اصلی بازی یعنی Ezio می ماند.

Assassin’s Creed Revelations Main Theme

[jwplayer mediaid=”128980″]

لینک دانلود

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید