موسیقی: I Stand Alone از MW3

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰

فکر می کنم که به حد کافی به Brian Tyler در این چند روز گذشته آشنایی پیدا کرده باشید. آهنگسازی که حضور موفقی در عرصه موسیقی برای Video Gaming داشته است. در روز های گذشته با چند تا از ساخته های او آشنا شدید، دو قطعه موسیقی متن Far Cry 3 از او درر سایت قرار گرفت. در این پست شاهد سومین قطعه از او خواهید بود که در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 استفاده شده است

فکر می کنم طی چند روز گذشته به خوبی با Brian Tyler آشنا شده اید. آهنگسازی که با Sony Music قرارداد دارد و بیشتر از اینکه در صنعت Game فعال باشد، در سینما فعال است. او تا به حال برای فیلم هایی همچون Thor: The Dark World، Iron Man 3، و Now U C Me آهنگسازی کرده است. او توسط Activision برای ساختن موسیقی بازی COD MW3 استخدام شد، بازی که در آن مجبور بود به ریشه های موسیقی بازی پایبند باشد و فرصت آنچنانی برای خلاقیت نداشت.

Brian Tyler

COD MW3 قرار بود که به داستان قهرمانانی که در نسخه های پیشین دیده بودیم پایان بدهد، بازی نیاز به داستان و گرافیک و Gameplay پیشرفته تر داشت، و صد البته موسیقی حماسی. نسخه قبلی این بازی (که قبلا به شما معرفی کردیم) توسط Hans Zimmer و Lorne Balfe آهنگسازی شده بود. موسیقی بازی شاهکار بود، پس انتظارات از موسیقی MW3 نیز به شدت بالا بود. این دفعه نوبت Brian Tyler بود که یک موسیقی حماسی و سینمایی برای این بازی خلق کند، البته او مجبور بود که در زمین Hans Zimmer و Lorne Balfe بازی کند و موسیقی را بسازد که تفاوت زیادی با نسخه پیشین نداشته باشد. این را از Main Theme این آلبوم هم می توان فهمید.

 ________

[jwplayer mediaid=”129123″]

________

لینک دانلود با کیفیت بالا

او در موسیقی COD MW3 موسیقی Orchestral را با موسیقی الکترونیک، تک نوازی های انسانی، درام های مجازی و حتی گیتار الکتریک ترکیب کرد. بیشتر موسیقی هایی که Tyler برای این آلبوم تهیه کرد، درون مایه نظامی داشتند، اما قطعه I Stand Alone احساسی ترین در بین این مجموعه است.

شاید بتوان این قطعه را یکی از بهترین کارهای Tyler در کارنامه او دانست. اگر COD MW3 را تجربه کرده باشید، می دانید که این قطعه هنگام مرگ McTavish در بازی پخش می شد. بنابراین می بایست حس مورد نیاز را برای صحنه محیا کند. خود را جای Price بگذارید؟ چه حسی دارید؟ سرگشته و حیران از این اتفاق دنیا دور سرتان خواهد چرخید. این آهنگ هم دقیقا همین حس را خواهد رساند.

Celloهایی که درآغاز این قطعه نواخته می شوند دقیقا خاطرات این صحنه را برای شما زنده می کنند. البته طولی نمی کشد که این قطعه روند حماسی خود را بازیابی می کند و به مانند دیگر قطعه های این آلبوم، تند و حماسی می شود.

__

منتظر قطعه هایی که درخواست داده بودید از گیمفا باشید. در ضمن در این پست نکته ای پنهان شده است که موسیقی بعدی را معرفی می کند! آن را بیابید و به دیگران معرفی کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید