اطلاعاتی بیشتر درباره ی سرحدات شبه نظامیان Titanfall

۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۸

به تازگی EA و Respawn Entertainment جزئیاتی جدید از سرحدات شبه نظامیان، از جمله پروفایل 3 شخصیت از نقش آفرینان Titanfall را نشان داده است.

پستی در وبلاگ رسمی Titanfall، اطلاعات جدیدی راجع به سرحدات شبه نظامیان (که از homesteaderها در برابر نیروهای متجاوز شرکت تولیدی Interstellar دفاع می کنند) فراهم می سازد. Frontier Militia از تیپ های مختلفی تشکیل یافته است؛ بعضی از آنها زمینه های نظامی دارند، در حالی که بقیه ی آنها متکی به خود هستند؛ برای مثال قانون شکنان، مزدوران و دزدان دریایی فضایی.

پست همچنین 3 شخصیت مهم در Frontier Militia را تشریح می کند:

MacAllan، یک IMC نظامی سابق که رهبریه شورش علیه این سازمان را بر عهده داشت و یکی از کشتی هایش را دزدید. Bish، یک هکر که برای کینه های شخصی در برابر IMC، استخدام شده بود. و Sarah؛ یک فرمانده نظامی که خانواده اش توسط IMC کشته شده بودند و او به دنبال انتقام گیری بود. فکر می کنم که دارم یک تم را اینجا ایجاد می کنم…

شما می توانید تمامی پروفایل ها و شخصیت های هنری را در سایت رسمی Titanfall چک کنید. Titanfall برای PCها، Xbox One و Xbox 360 در 11 مارس ارائه می شود. یک ورژن بتا برای بازی نیز در تاریخ 14 فوریه راه اندازی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی ، دست نوشته های سایت GameInformer که برداشتی از Gamescom 2013 است را می توانید مطالعه نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید