Creative Director بازیTomb Raider 2013 به همراه برنامه‌نویس گیم پلی و نویسنده Bioshock Infinite به 343 Industries پیوستند

۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۴

دیروز در خبری اعلام شد اعضا برجسته 343 Industries این استدیو را ترک کردند ولی حال این استدیو افراد جدیدی و خوبی را جذب خود کرده است.

Timothy Longo که وظیفه رهبری کل تیم طراحان بازی‌ Tomb Raider 2013 را Crystal Dynamics و Star Wars: First Assault را در LucasArts بر عهده داشته است با حفظ مقام خود با همین درجه به استدیو 343 Industries پیوست.

Kristina Drzaic نویسنده و طراح بازی Bioshock Infinite در استدیو Irrational Games که سابقه کار برروی بازی X-com و  BioShock 2 را داشته است به استدیو 343 Industries به عنوان روایتگر اصلی داستان پیوسته است.

همچنین Matthew Helbig که وظیفه برنامه نویسی گیم پلی در استدیو Irrational Games را برای بازی Bioshock Infinite در قسمت سلاح‌ها vigor‌ها و skyline را بر عهده داشته به عنوان برنامه نویس و طراح کننده گیم پلی به استدیو 343 Industries پیوست.

این در حالی است که Veronica Peshterianu دستیار تهیه کننده بازی‌های Halo: Combat Evolved Anniversary و Halo 4 به عنوان تهیه کننده به استدیو PopCap Games پیوسته است او سابقه کار برروی Sims 2 را نیز دارا است.

آیا این انتقالات اجباری هستند؟ آیا این رفت و آمد‌ها برروی Halo جدید تاثیر خواهند گذاشت؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید