در عنوان Quantum Break هم می توانید در نقش قهرمانان و هم در نقش شخصیت های منفور بازی ایفای نقش کنید+اطلاعاتی از داستان بازی

۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۳

در عنوان Quantum Break،ساخته ی استودیوی خوش نام Remedy، بازیکنان می توانند نه تنها پا در جای شخصیت های خوب بازی بگذارند بلکه می توانند به جای شخصیت های منفی نیز در بازی ایفای نقش کنند.

در صحبت های اخیری که آقای Sam Lake،نویسنده و خالق این بازی با وبسایت Game Informer داشته در این باره گفته است که:

به عنوان جان سخت(Die Hard) فکر کنید.بازیگر نقش منفی(Alan Rickman) در شرف دزدیدن فیلم و  بیننده ها می باشد.این هدف ما برای ساخت این صحنه ها جایی که شما در فیلم های اکشن می بینید که شخصیت های منفی قصد انجام کارهایی را در فیلم دارند می باشد .

شما فرصت قرار گرفتن در نقش Paul Serene را در بازی پیدا می کنید و باید تصمیم های مهمی را بگیرید.ما می خواهیم حتی شخصیت های منفی را نیز عمقی و پیچیده بسازیم که شما یک سمت کاملا متفاوت را در بازی مشاهده نمایید.شما در بازی متوجه خواهید شد که چرا شخصیت منفی این کارها را انجام می دهند.

کاراکترهای Jack و Beth شخصیت های قهرمان بازی می باشند و در بازی بازیکنان می توانند میان شخصیت های منفی بازی به مانند Paul Serene سوئیچ کنند.

او این قدرت را دارد که می تواند نگاه کوچکی به زمان های مختلف و آینده های مختلف بیندازد.(به مانند یکی از قهرمانان سریال Heroes).در آخر هر مرحله از بازی،شما می توانید در صحنه هایی که بازی و داستان را به یکدیگر متصل می کند در نقش او بازی کنید.شما می توانید آینده های مختلف را با او مشاهده کنید.

پس از انجام این کارها شما به اپیزود بعدی بازی می روید.سریعا همان اولین انتخابی که شما در ابتدای بازی انجام می دهید بر روی اپیزود تاثیر خواهد گذاشت.اینگونه ایده ها به نمایش کلی بازی مربوط می شود.شما چیزهای زیادی را در طول بازی که در بازی به آن احتیاج دارید را یاد خواهید گرفت.

در همان لحظه،لحظه های اتصال تنها یکی از صحنه های گیم پلی بازی می باشد و نگاه کوچکی که شما می توانید به آینده می اندازید در دو شکل مختلف می آید.آنها تکه های پازلی می باشند.شما چیزهای خاصی را در بازی یاد می گیرید.اما تمام تصمیمی گیری ها از سوی شخصیت منفی هم می تواند مثبت و هم می تواند منفی باشد که این گونه تصمیم گیری ها شامل شخصیت های قهرمان بازی نیز می باشد.

آقای سم لیک گفته اند نه تنها لحظات اتصال و گیم پلی بر تجربه ی کلی بازی تاثیر می گذارند،بلکه محتویات جداگانه و تصمیم گیری های بیشتر را در بازی باز می کند.

Quantum Break تاریخ انتشار مشخصی ندارد،اما می توان امیدوار بود که در مراسم VGX نمایشی از این عنوان وسوسه انگیز مشاهده کنیم.

این شخصی که در تصویر مشاهده می نمایید سم لیک بزرگ،خالق و نویسنده ی عناوین Max Payne،Alan Wake و Quantum Break می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید