آرت جدیدی از Infamous : Second Son منتشر شد : همراه شوید با کاراکتر های بازی

۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱

بدون شک یکی از برترین بازی های بهار سال 2014 عنوان انحصاری PS4 یعنی Infamous : Second Son می باشد که با انتشار تریلر های فوق العاده زیبا توانسته طرفداران زیادی را جذب کند. حال به تازگی یک تصویر هنری جدید از این عنوان منتشر شده است که در آن شخصیت اصلی بازی یعنی Delsin Rowe به همراه برادرش Reggie و شخصیت منفی این بازی یعنی Abigail Fetch Walker به همراه دو سرباز نیروی DUP دیده می شود.

Infamous : Second Son یک عنوان ماجراجویی اکشن است که در آن انسان های غیر عادی که قدرت های ویژه ای دارند توسط  Department of Unified Protection دستگیر می شوند. در شهر سیاتل یک قهرمان جدید به نام Delsin Rowe ظهور کرده است که به تازگی توانسته قدرت های خود را بشناسد و می تواند علیه DUP مبارزه کند. این عنوان قرار است در تاریخ 21 مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 عرضه شود و علاوه بر این دارای بخش چند نفره نیز نخواهد بود.

 

Infamous: Second Son Character Artwork 1 Infamous: Second Son Character Artwork 2Infamous: Second Son Character Artwork 3 Infamous: Second Son Character Artwork 4 Infamous: Second Son Character Artwork 5

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید