معرفی بازی ایرانی مبارزان جنگل+تصاویر

۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۸

بازی ایرانی مبارزان جنگل راوی جنگ های طاقت فرسای میرازا کوچک خان جنگلی و یاران وفادارش می باشد که توسط شرکت بازینگار نواندیش در حال ساخت است و ناشر آن شرکت تبیان می باشد.این بازی برای PC  با موتور UDK ساخته می شود و سبک آن اول شخص اکشن می باشد.

سازندگان بازی مبارزان جنگل, شبیه سازی محیط شمال کشور را یکی از نقاط قوت این بازی می دانند و سعی بر این داشتند که بازیشان حال و هوای جنگلی و سرسبز شمال کشور را به خود بگیرد.
همان طور که گفته شد داستان این بازی در خصوص زندگی میرزا کوچک خان, مرد بزرگ تاریخ گیلان بوده و در آن بازیباز در نقش یکی از یاران دلیر میرزا می باشد که پدرش توسط روس ها کشته شده است.داستان از آنجا آغاز می شود که روس ها و قزاق ها به سرزمین های شمالی ایران تجاوز کرده اند و در همین زمان فردی به نام میرزا کوچک با تعداد معدودی از آزادی خواهان گیلانی، برای بیرون راندن دشمنان از شمال ایران و پایان دادن به ظلم و ستم آنها دست به قیام مسلحانه زده است.
گرافیک این بازی نسبت به یک بازی ایرانی و امکانات موجود, قابل قبول است و سازنده ها طی مصاحبه های انجام شده گرافیک مبارزان جنگل را در حد بازی Civil War دانسته اند.
این بازی به تازگی رونمایی شده و انتظار می رود تا پایان سال جاری عرضه شود.
در ادامه می توانید تصاویری از گیم پلی بازی مبارزان جنگل را مشاهده فرمایید:


0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید