گیفت کارت
گیفت کارت

موب بازی | شماره اول

۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که علاقه به بازی های موبایل دارند و وب سایت های متفاوتی را برای پیدا کردن جدیدترین بازی های موبایل زیر و رو می کنند.بنا به خواسته کاربران، در این مقاله به معرفی 5 بازی جدید و بروز موبایل خواهیم پرداخت.برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

قابل به ذکر است که تمامی لینک های دانلود از دو برنامه، کافه بازار و App Store گرفته شده است.

کاربران گرامی، می توانند در قسمت نظرات، سایر بازی های منتشر شده را به ما معرفی کرده تا در صورت لزوم، در هفته آینده اعمال شود.

1- بازی 2 Cut The Rope

 نسخه دوم این بازی به تازگی از سوی شرکت سازنده آن یعنی Zeptolab منتشر گردیده است. در این بازی یک قور باغه بامزه و گشنه وجود دارد. شما وظیفه دارید که آب نباتی را به او برسانید که رساندش به همین آسانی و مثل آب خوردن نیست و باید از موانع زیادی عبور کنید.در نسخه جدید چیزهای زیادی اضافه شده است که شامل: 120 مرحله جدید به همراه مکان هایی زیبا و نو و 5 شخصیت جدید که در مراحل به شما کمک خواهند کرد. برای اجرای این بازی شما نیاز به 3ios یا 4 برای دستگاه ios خود دارید.

لینک دانلود بازی از app store

2- بازی Angry bird Go

 عنوان Angry bird Go، اولین بازی است که شرکت Rovio در فضایی سه بعدی منتشر کرده است.  در این نسخه دیگر خبری از خراب کردن پایگاه خوک های بد جنس نیست، بلکه شما باید با آن ها یک مسابقه رانندگی برگزار کنید. شما می توانید در طول مسابقه با جمع اوری سکه، اتومبیل خود را ارتقا دهید که با همین روند پرنده ای که تحت فرمان شما مسابقه می دهد نیز تغییر خواهد کرد. برای اجرای بازی در دستگاه اندروید شما نیاز به اندروید بالاتر از 2.3 و برای اجرا در ios شما باید نسخه ششم را دارا باشید.

دانلود بازی از کافه بازار

دانلود بازی از app store

3- بازی Sheep Happens

یک بازی Runner و بامزه که به تازگی منتشر شده است. این بازی در یونان باستان بوده و شما کنترل  شخصیتی را به عهده دارید که باید دویده و از موانع پیشرو گذر کند و هرمس را بگیرد. هرمس یکی از خدایان یا پادشاهان بدجنس یونان است که به شما کلک زده است. در طول بازی شما شاهد موانعی هستید که باید با دقت و سرعت کافی خود ازآنها عبور کنید؛ سکه ها نیز منتظر شما هستند تا جمع آوری شان کنید. شما با این سکه ها می توانید در فروشگاه بازی، کلاه ها و… خود را تغییر دهید. درضمن شما می توانید با دوستانتان رقابت هم بکنید.

دانلود از کافه بازار

دانلود از app store

4- بازی Clumsy Ninja

 Clumsy ninja، به تازگی از سوی شرکت NaturalMotion به عنوان یک بازی انحصاری برای دستگاه های اپل منتشر شده است. شما باید یک نینجای بسیار بامزه و با نمک را کنترل کنید و با وسایل مختلف با او بازی کنید. این نینجا به هر عملی که شما اجام دهید واکنش نشان دهید. در ساخت این بازی از تکنولوژی شبیه‌ ساز EUPHORIA استفاده شده که نتیجه‌ ی آن یکی از طبیعی‌ و واکنش‌ پذیرترین شخصیت‌هایی‌ بوده که تا به حال در یک بازی موبایل دیده اید. Clumsy ninja به همراه کنفرانسی که اپل برای معرفی آیفون 5 به همراه یک بازی دیگر معرفی شد و تاخیرات فراوانی خورد. امیدواریم کسانی که این بازی را در دستگاه خود تجربه می کنند لذت کافی را برده باشند. Clumsy ninja، یک بازی انحصاری برای ios می باشد.

دانلود از app store

5- بازی Motoheroz

Ubisoft، از جمله شرکت های نامی بوده که علاوه بر فعالیت در امر تولید بازی برای کنسول ها، برای تلفن های همراه نیز اقدام به ساخت بازی می کند.در این عنوان ماشینی، می بایست با سایر ماشین های عجیب و غریب به مسابقه پرداخته و از جاده های هموار و ناهموار عبور کرده و با کسب امتیاز بالاتر رتبه ی خود را در جدول بهبود دهید.

دانلود بازی از کافه بازار

دانلود بازی از app store

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید